BlackBerry Aplikace

Aplikace IDOS pro BlackBerry je opět ke stažení v BlackBerry App World!

Aplikace IDOS pro BlackBerry, která se stala fakticky nejoblíbenější českou aplikací pro BlackBerry, se po dlouhém několikaměsíčním čekání opět vrací do obchodu BlackBerry App World. Díky aplikaci IDOS můžete opět vyhledávat autobusová, letecká a vlaková spojení po celé Evropě nebo MHD v rámci desítek českých měst.

Díky úspěšnému  jednání se společností CHAPS, provozovatelem Celostátního informačního systému o jízdních řádech, se nám konečně podařilo opět zveřejnit oblíbenou aplikaci IDOS pro BlackBerry z dílny vývojářů TrustBe. Aplikace IDOS pro BlackBerry umožňuje vyhledávat dopravní spojení vlakem, letadlem nebo autobusem a nabízí také podporu pro MHD ve více než 80 českých městech.

 IDOS_by_TrustBe_1 IDOS_by_TrustBe_2 IDOS_screen_2

V seznamu měst, ve kterých můžete vyhledávat v rámci MHD, nechybí ta největší města jako jsou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové nebo Ostrava, ale také menší města, například Beroun, Chrudim, Nymburk, Příbram nebo Znojmo. V rámci pražské MHD si také rovnou z aplikace můžete zakoupit SMS jízdenku jedním kliknutím.

→ Další informace o aplikaci IDOS pro BlackBerry

Pokud jste si již aplikaci IDOS zakoupili a z jakéhokoliv důvodu se vám smazala, můžete si aplikaci samozřejmě znovu bezplatně stáhnout přímo v BlackBerry App World. Pokud dosud nejste uživatelem aplikace IDOS pro BlackBerry, můžete ji zakoupit v obchodě BlackBerry App World za 1.99 USD.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

9 Comments

  1. Tohle je opravdu vynikající aplikace, povedla se jim. Jsem zvědav zda přibude nějaká aktualizace a zda zapracují na rychlosti. Jinak držím pěstí v dalším počínání.

  2. Další vtipná aplikace od TrustBe – MHD Brno mi nabízí pražské zastávky, když vyselektuji např. jen VLAK, stejně mi nabízí i BUS apod. Vyhozené peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..