BlackBerry Aplikace

Wunderlist: kvalitní multiplatformní správce úkolů

Patříte mezi tu část lidí, kteří preferují mít veškeré úkoly v digitální formě a pokud možno ve svém mobilním zařízení a notebook najednou? Jistě jste již vyzkoušeli všemožné i nemožné aplikace v čele s Evernotem a dalšími, ale co když to pořád prostě není ono? A co vyzkoušet jednoduchý multiplatformní Wunderlist?

Osobně jsem dlouho hledal stabilní náhradu za Evernote, který mi úplně nesedl, abych si mohl poznámky synchronizovat z mého MacBooku na BlackBerry. Po skoro nekonečném zkoušení a pátraní jsem narazil na Wunderlist a jsem nadšen. Wunderlist má jednoduchý minimalistický design. Jednotlivé úkoly se dají řadit do různých seznamů, tzv. listy, nebo si můžete nastavit datum ve který den je chcete vykonat. Na úkol vás aplikace dokáže upozornit skrze push notifikaci, emailem nebo obojím.

Dále nechybí možnost přiřazení hvězdičky důležitým úkolům, zaškrtnout si již hotové položky a samozřejmostí je i vyhledávání ve všech úkolech. Velice šikovnou vlastností je možnost sdílení listů mezi uživateli kdy může prakticky neomezený počet lidí pracovat s jedním seznamem zároveň. Vylepšit by se však dala synchronizace, u které by se určitě hodila funkce push nebo notifikace přidání/splnění úkolu ve sdílených listech.

Wunderlist_screenshot (4) Wunderlist_screenshot (5)

Wunderlist je jednoduchá aplikace, ve které nenajdete příliš pokročilých funkcí, ale obrovské plus Wunderlistu je v tom, že jej můžete používat na jakémkoliv operačním systému, ať už ve vašich noteboocích či mobilních hračkách. Podporovány jsou platformy Windows, Mac OSX, iOS, BlackBerry, BlackBerry PlayBook, Android, Windows Phone a dokonce i Linux. A abych nezapomněl, Wunderlist je ke stažení zcela zdarma.

Wunderlist_screenshot (3) Wunderlist_screenshot (2)

Sečteno a podrženo. Pokud sháníte aplikaci na zaznamenávání vašich úkolů, s minimalistickým vzhledem a jednoduchým ovládáním, Wunderlist je dobrá volba. Najdete ho ke zdarma stažení v obchodě s aplikacemi BlackBerry App World. Klienta pro ostatní platformy můžete stáhnout na stránkách http://www.wunderlist.com/.

Previous ArticleNext Article

4 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..