BlackBerry 10

Video ukazující BlackBerry 10 N-Series, L-Series a úžasné funkce BlackBerry 10 opět online!

Včera jsme vás informovali o videu, ve kterém byly zobrazeny připravované modely BlackBerry 10 N-Series a L-Series. Bohužel video se záhy z internetu vytratilo, dnes je však opět online! Podívejte se společně s námi na úžasné funkce, které nám BlackBerry 10 přinese již na začátku roku 2013!

BlackBerry_10_leaked_video_icon

httpv://www.youtube.com/watch?v=DZ2tRqK7Oyk

Zdroj: BBNews.pl

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

6 Comments

 1. Ten “BOLD” bez trackpadu a dalsich BB tlacitek vypada fakt divne a radsi bych si koupil jen dotykovy model. BB10 uz nebude podporovat trackpady? Myslim ze u boldu 9900 to byla vyvazena kombinace, jen s klavesnici to vypada fakt divne.

 2. Trackpad se díky velkému písmu a velkých ikonek pro palce na obrazovce asi oželí. O to méně hodnotných údajů se na obrazovku vejde. Taže nebudeme ani tam tam jako u malého, ale přesto naprosto dostačujícího displeje u Bolda (OS5).
  Když vidím kolegy jak u plných dotykáčů jen přijímají/zavěšují hovor často na dvakrát…. na dotekovou obrazovku se musí holt s citem.
  Tak pro mě absence hw tlačítek přijmutí/zavěšení hovoru je opravdu, ale opravdu nelibá.
  Jak to bude s animovanými efekty – dají se vypnout? Myslím, tím přecházení mezi jednotlivými aplikacemi atd.. tak jak to i pro nás vymyslel apple. Ještě kdyby tak šel vypnout ten dotek, alespoň při předávání telefonu během hovoru druhé osobě. Já ho mohl chytat pohodlně za obrazovku -))
  Zamykání telefonu, také pouze dotek? Já ho rád zamykal odemykal rovnou už v kapse při vatáhování, resp. dělal spostu operací zaráz. Často i vyzvánění příchozího hovoru vypínám po hmatu v kapse. Umí dotekáč od BB? Konkurence to neumí-))

  1. Informací na displeji bude dostatek, stačí pouze vhodně poskládat “dlaždice” :)
   Efekty se s největší pravděpodobností nebudou dát vypnout.
   Co se týče odemykání nebo ztlumení vyzvánění, na to jsou vyhrazena tlačítka na boku telefonu.

 3. BB users to budou mít hodně těžké…všichni jsme si tak nějak strašně zvykli na těch pár tlačítek, ještě že nachali na N-series qwertz kalvesnici, do plně dotyku bych nešel (N-series to bude jen prohlížítko a poslouchátko pro děcka)… a co se screenu u N-series týče, tak snad si v BB uvědomujou že s těmi gesty a tím rámečkem to bude chtít šílený nárok na kvalitu a přesnost touchscreenu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..