BlackBerry Aplikace

Update: Twitter pro BlackBerry v3.2 ke stažení v BlackBerry App World

Pokud patříte mezi početnou skupinu uživatelů sociální stě Twitter, pak vás jistě potěší nový update oficiální aplikace Twitter pro BlackBerry. Nejedná se sice o žádný zlomový update, ale nová verze 3.2 přináší několik příjemných novinek, které mnoho BlackBerry uživatelů jistě potěší.

Novinky v aplikaci Twitter pro BlackBerry v3.2:

  • Rozšířené zobrazení tweetu – nově si můžete každý tweet rozkliknout a rychle vidíte náhled obrázku nebo odkazu a další informace o tweetu jako je konverzace rozvíjející se u tweetu nebo uživatele, kteří jej předali.
  • Hledání přátel – nová funkce hledání přátel vám na základě vašeho seznamu kontaktů v BlackBerry nabídne uživatele ke sledování na síti Twitter.
  • Rychlé tlačítko “Sledovat” – sledovat nové uživatele nebylo nikdy snazší. Pokud si otevřete tweet někoho, koho ještě nesledujete, zobrazí se tlačítko, díky kterému můžete situaci rychle napravit.

Aplikaci Twitter pro BlackBerry v3.2 stáhnete zdarma v obchodě s aplikacemi BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..