PlayBook Aplikace

Update: IM+ for BlackBerry PlayBook 1.3.1 umí přenášet soubory

Společnost Shape Services vyvíjí oblíbený komunikační program IM+ pro tablet BlackBerry PlayBook. Tato aplikace Vám umožní být neustále online na službách Skype, Facebook, Yahoo!, Windows Live, Google Talk, AIM, ICQ, MySpace a Jabber. A právě aplikace IM+ pro BlackBerry PlayBook nyní získala malý update, který přináší několik novinek.

→ Připojte své BlackBerry k internetu výhodně i v zahraničí

Nová verze IM+ for BlackBerry PlayBook přináší tyto novinky:

  • podpora přenosu souborů (obrázky, audio/video, dokumenty)
  • sloučení historie konverzace podle data
  • možnost skrýt offline kontakty
  • tlačítko a gesto pro zobrazení klávesnice
  • optimalizace práce s pamětí

Pokud hledáte kvalitní IM klient pro váš PlayBook, aplikace IM+ for BlackBerry PlayBook 1.3.1 vám dokáže nabídnout vše co potřebujete. Chybí už snad jen hovory přes Skype… Třeba časem.

Aplikaci můžete zakoupit v BlackBerry App World za cenu $7.99

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

7 Comments

  1. Jak je to s licencovanim? Mam uz koupeny IM+ Talk, IM+ Pro a predstava, ze ji mam dat dalsich $8 za IM+ for Playbook, se mi moc nelibi :)

  2. Toto je prostě nepříjemné. Tyto a jím podobné zprávy nekrátí čas do vydání BB 10. Kde se s tím courají…proč to tak dlouho trvá….proč nejsou nějaký novinky k vidění….cokoli. Strašlivá nuda zachvátila RIM. Jestli takhle budou pokračovat až do konce roku, tak teda hrůza.

      1. pokud leží jedno písmenko vedle druhého….a je jich za sebou třeba hodně…většinou mají i význam. Stačí si je přečíst ;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..