BlackBerry 10

Uniklý slide ukazuje připravované příslušenství pro zařízení BlackBerry 10

RIM jako jeden z mála výrobců udržuje skutečně bohatý výčet originálního příslušenství pro své přístroje. Pro zařízení BlackBerry tak seženete originální pouzdra, dokovací stanice, nabíječky do auta i do sítě a další. Podle uniklého slidu se zdá, že tato praxe bude pokračovat také v budoucnosti, za což rozhodně RIM chválíme. Jaké příslušenství se pro BlackBerry 10 chystá?

V tabulce výše si můžete přečíst jaké typy příslušenství RIM pravděpodobně chystá pro zařízení s operačním systémem BlackBerry 10. Pravděpodobně tyto názvy vidíte poprvé, mnoho uvedených typů příslušenství je však dostupných také pro současné modely BlackBerry – například Hard Shell, Swivel Holster, Leather Pocket nebo Flip Shell (viz. ShopBlackBerry).

Premium In-vehicle Charger 1 BlackBerry-Mini-Keyboard-3 Premium Skin, Black Hot Pink, Curve 9380, 1

Ukázka příslušenství na www.shopblackberry.cz

Pokud bychom měli ze seznamu vypíchnout něco opravdu zajímavého, tak to bude především “BB10 Multimedia Dock” což je pro nás zatím velká neznámá co se týče vzhledu i funkce. Bude se jednat o kolébku s konektory micro USB & micro HDMI? Možná… Pozitivním faktem však rozhodně zůstává, že RIM i nadále počítá s podporou připravovaných produktů také prostřednictvím zajímavého příslušenství, což je mezi dnešními výrobci skutečně ojedinělé.

Zdroj: BerryBlog

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..