PlayBook Aplikace

TAT ukazuje na MWC v Barceloně dechberoucí možnosti BlackBerry PlayBook!

V těchto dnech probíhá ve Španělské Barceloně již tradiční kongres mobilních technologií. Na MWC 2012 nechybí ani RIM se svými přístroji BlackBerry a hlavní hvězdou je opět tablet BlackBerry PlayBook v režii TAT. Společnost TAT, kterou koupil RIM v minulém roce, ukazuje na MWC dechberoucí možnosti tabletu BlackBerry PlayBook.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

O společnosti The Astonishing Tribe (TAT) a její akvizici společností RIM jsme psali již dříve (více info). Líde pracující v TAT jsou skutečně velmi schopní a zatím jejich poslední počin – Cascade UI – se pomalu chystá na implementaci do systému BlackBerry 10 a BlackBerry PlayBook OS. Již nyní mají mnoho zajímavých demo aplikací pro BlackBerry PlayBook, i když ještě žádná z nich není dostupná, ale na MWC 2012 se ukazují s mnoha dalšími vymoženostmi. Podívejte se na videa níže a podělte se s námi o Váš názor v komentářích.

httpv://www.youtube.com/watch?v=5mTLEb9wG3w

httpv://www.youtube.com/watch?v=3mM6bXgbF1g

httpv://www.youtube.com/watch?v=ZcHbhb0rstk

→ Stáhněte si aplikaci BlackBerryCzech pro pravidelný přísun novinek přímo do Vašeho BlackBerry (více info)

Co na videa říkáte? Osobně jsem byl některými možnostmi přímo unešen. Je bez diskuze, že výkon tabletu BlackBerry PlayBook je neuvěřitelný a renderování FullHD 3D obsahu skrze HDMI do televizoru je více než jasným příkladem. Tudíž jediná otázka, která ještě visí ve vzduchu je – Kdy?! Na aplikace od TAT v PlayBooku se velmi těším, objevit by se měly již zanedlouho v připravované aktualizaci BlackBerry PlayBook OS 2.1 (3.0).

Zdroj: bbnews.pl

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..