BlackBerry Aplikace

SMS Jizdenky: kupte si jednoduše jízdenku v Praze, Liberci, Plzni s v dalších městech

Jsme velmi rádi, že se pomalu v App Worldu začínají objevovat také české aplikace. Společně s TrustBe jsme vám již přinesli aplikace jako je ČT4, ČT24 nebo IDOS, dnešní aplikaci má však na svědomí Štěpán Kutaj. Aplikace SMS Jizdenky je geniálně jednoduchá, rychlá, funkční a je zdarma.

Českých aplikací pro BlackBerry je jako šafránu a aplikace SMS Jizdenky patří k těm, které se opravdu hodí ve vašem BlackBerry mít. Jak již název napovídá, tato aplikace vám umožní nakupovat SMS jízdenky v mnoha městech České repubilky, konkrétně se jedná o:

  • Praha
  • Liberec
  • Plzeň
  • Ústí nad Labem
  • České Budějovice
  • Ostrava

Použití aplikace je jednoduché – stačí když zvolíte město a druh jízdenky a již nic nemusíte řešit. Odeslaná se dokonce nezobrazí ani v seznamu SMS, takže se nemusíte bát, že by se vám zprávy dopravním podnikům hromadily v seznamu SMS. Seznam měst se bude také dále rozšiřovat, tipy můžete posílat autorovi aplikace (kontakt najdete v aplikaci). V daném městě samozřejmě musí SMS jízdenky fungovat.

SMS_Jizdenky_screen (1) SMS_Jizdenky_screen (2) SMS_Jizdenky_screen (3)

Aplikaci SMS Jizdenky můžete stahovat zdarma v obchodě BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..