BlackBerry Aplikace

SMS Jízdenka: povedený konkurent od TrustBe

Jak se říká, každá konkurence je dobrá. Aplikace SMS Jizdenky měla mezi uživateli velký úspěch a svou troškou do mlýna se rozhodli přispět také vývojáři z TrustBe. Jejich nová aplikace s výmluvným názvem SMS Jízdenky vám dokáže jedním kliknutím obstarat jízdenku na MHD v Praze, Českých Budějovicích, Liberci, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem nebo Hradci Králové. Kdo se stane vítězem?

SMS Jízdenka od TrustBe je velice rychlá a jednoduchá aplikace, díky které můžete celkem v sedmi českých městech jedním kliknutím obdržet platnou SMS jízdenku na MHD. Prioritou při vývoji aplikace byla především rychlost, neboť nikdo se nechce s nějakou hloupou jízdenkou obtěžovat nikterak dlouho.

SMS-Jizdenka-TrustBe-screen (1) SMS-Jizdenka-TrustBe-screen (2) SMS-Jizdenka-TrustBe-screen (3)

Samotnou jízdenku můžete objednat doslova jedním kliknutím. V horním rohu si zvolíte město, ve kterém se budete pohybovat. Aplikace si vaší volbu zapamatuje a již nebudete muset město nastavovat znovu. Následně si můžete ze seznamu vybrat některou z dostupných variant jízdného – v Praze například 30 a 90 minut, 24 hodin nebo 72 hodin. V rámci aplikace je také zabudováno zaslání potvrzovací SMS (nutné při jízdenkách na 24 a 72 hodin) a u všech měst si můžete jediným kliknutím nechat zaslat duplikát již zakoupené jízdenky.

Jednoduše a rychle. Tímto mottem se v TrustBe řídili při vývoji nové aplikace SMS Jízdenka, která je zdarma ke stažení v obchodě BlackBerry App World.

Zároveň se spuštěním aplikace do App Worldu jsme na BBCzech zahájili anketu, ve které můžete hlasovat, která aplikace se vám více líbí. Zda dříve recenzovaná aplikace SMS Jizdenky od Štěpána Kutaje nebo výše zmiňovaná aplikace SMS Jízdenky od TrustBe.

[poll id=”2″]

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Super aplikace, jak jsem jí nainstaloval, hned jsem si omylem koupil jednu jízdenku do HK a druhou do Liberce… ještě že jen ty levné… takže není úplně zadarmo, mě stála 40 Kč :-D)))))))))))

  2. Aplikace je fakt super – SMS jízdenku v Brně to doposud nezaznamenalo. Mám obecně dojem, že firma TrustBe kašle na svoje zákazníky a co jednou udělá, k tomu se již nevrací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..