BlackBerry Aplikace

Smarter Apps slaví 10 milionů uživatelů, stahujte hru Angry Farm zdarma!

Vývojářské studio Smarter Apps, které stojí za úspěšnými předělávkami populárních her pro BlackBerry, dosáhlo velkého úspěchu. Může se chlubit již 10 miliony unikátních uživatelů BlackBerry, kteří si stáhli některou z jejich aplikací. V souvislosti s tímto milníkem se studio rozhodlo uvolnit svou populární hru Angry Farm v plné verzi ke stažení zdarma.

O hře Angry Farm jste se mohli již na BlackBerryCzech dočíst dříve. Jedná se o předělávku populární hry Angry Birds, ovšem v hlavní roli zde jsou zvířátka na farmě.

Farmář odjel a na farmu začala okupovat horda hladových lišáků. Pomozte rozzlobeným zvířátkům získat svou farmu zpět z drápů zlých lišáků. Zvířátka jsou vybavena katapultem a létají vzduchem aby prorazila obranné stavby zlých lišáků… Toto je začátek příběhu skvělé hry, která se inspirovala u legendárního titulu Angry Birds. (Recenze hry Angry Farm na BlackBerryCzech)

Nyní si můžete plnou verzi této hry stáhnout zcela zdarma. To znamená celkem 250 levelů a několik hodin skvělé zábavy. Hru Angry Farm stahujte v obchodě BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..