BlackBerry Aplikace

Smarter Apps slaví 10 milionů uživatelů, stahujte hru Angry Farm zdarma!

Angry-Farm-Free-icon

Vývojářské studio Smarter Apps, které stojí za úspěšnými předělávkami populárních her pro BlackBerry, dosáhlo velkého úspěchu. Může se chlubit již 10 miliony unikátních uživatelů BlackBerry, kteří si stáhli některou z jejich aplikací. V souvislosti s tímto milníkem se studio rozhodlo uvolnit svou populární hru Angry Farm v plné verzi ke stažení zdarma.

O hře Angry Farm jste se mohli již na BlackBerryCzech dočíst dříve. Jedná se o předělávku populární hry Angry Birds, ovšem v hlavní roli zde jsou zvířátka na farmě.

Farmář odjel a na farmu začala okupovat horda hladových lišáků. Pomozte rozzlobeným zvířátkům získat svou farmu zpět z drápů zlých lišáků. Zvířátka jsou vybavena katapultem a létají vzduchem aby prorazila obranné stavby zlých lišáků… Toto je začátek příběhu skvělé hry, která se inspirovala u legendárního titulu Angry Birds. (Recenze hry Angry Farm na BlackBerryCzech)

Nyní si můžete plnou verzi této hry stáhnout zcela zdarma. To znamená celkem 250 levelů a několik hodin skvělé zábavy. Hru Angry Farm stahujte v obchodě BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Vojta Dalekorej
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.