BlackBerry Playbook

RIM již prodal přes 1 000 000 tabletů BlackBerry PlayBook

Zpráva o finančních výsledcích RIM za Q4 2012 nebyla příliš příznivá, o to více však potěšila informace týkající se prodejnosti tabletu BlackBerry PlayBook. Thorsten Heinz, CEO společnosti RIM, potvrdil, že RIM již prodal přes 1 000 000 kusů tabletu BlackBerry PlayBook.

→ Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Dobrých zpráv není nikdy dost a zpráva o prodejnosti tabletu BlackBerry PlayBook k nim jistě patří. Za Q4 2012 se RIM podařilo prodat přes 500 000 kusů tabletu BlackBerry PlayBook. Je bez diskuze, že to způsobila především nová cenová politika, kdy ceny PlayBooku startovaly na $199.

PlayBook_edited9 PlayBook_edited7 PlayBook_edited1

V celkovém důsledku to znamená, že na světe je již více než 1 000 000 reálných majitelů tabletu BlackBerry PlayBook, počet celkově expedovaných kusů je však ještě o pár set tisíc vyšší.

BlackBerry_PlayBook_OS2

Tato čísla hovoří celkem příznivě pro PlayBook, jeho podíl na trhu je vzhledem k Android tabletům rozhodně zajímavý. Samozřejmě iPad stále nemá co se týče prodejnosti konkurenci.

→ V ShopBlackBerry nyní můžete zakoupit tablet BlackBerry PlayBook již od 9 290,- Kč.

Dá se však očekávat, že podíl PlayBooku na trhu bude dále stoupat, neboť toto jsou výsledky za období končící 3. března. Aktualizovaný operační systém BlackBerry PlayBook OS 2, který byl uvolněn na konci února, však společně s novými cenami vrátily PlayBook zpět do hledáčku zájemců o tablet.

Zdroj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. To jsou dobré zprávy. Jen mi chybí info o update na OS2.1 (OS3.0). Nevíš o tom něco, Vojto? Aspoň časový horizont.
    Ono je to jedno, stejně budu muset vydržet, ael ať se mám aspoň na co těšit :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..