BlackBerry Aplikace

Remote Clipboard: bezdrátové sdílení textu do vašeho BlackBerry

Už se vám někdy stalo, že jste v počítači měli nějaký text, který jste chtěli vložit do BlackBerry, ale celý jste ho přepisovat nechtěli? Samozřejmě je zde několik možností, jak jej do BlackBerry dostat, ale ve většině případů jsou zbytečně složité. Nyní je zde však snazší způsob – využijte aplikaci Remote Clipboard pro bezdrátové sdílení textu do vašeho BlackBerry.

→Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Aplikace Remote Clipboard od TrustBe si dává za cíl pomoci uživatelům přenášet textový obsah z počítače, tabletu nebo jiných zařízení do handheldu BlackBerry. Princip je jednoduchý – v internetovém rozhraní na stránce http://clip.trustbe.com/ můžete vložit do textového pole prakticky jakýkoliv obsah. Jakmile obsah uložíte, tak si v BlackBerry jedním kliknutím tento obsah zkopírujete do schránky (stejně jako Copy&Paste).

Obsah schránky v BlackBerry pak můžete samozřejmě umístit kamkoliv pomocí standardní funkce Vložit – do emailu, do BBM, SMS zprávy nebo na internet. Můžete takto například skvěle přenášet dlouhé a složité internetové odkazy, dlouhé texty a podobně. Využití je nespočet. Přenos navíc funguje také obráceně, takže můžete obsah schránky vašeho BlackBerry zobrazit v rozhraní pro Remote Clipboard.

Aplikaci Remote Clipboard si můžete za symbolický dollar koupit v BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

9 Comments

   1. Na App World mi to píše OS6 a vyšší a nejde mi to stáhnout. Ale je pravda, že na té stránce aplikace to píše od OS5. Nevíte někdo, jak to udělat?

    1. Tak jsem napsal;)
     Od TrustBe jsou zajímavé aplikace viz ČT24;4,iDNES,IDOS a tohle by se mi hodilo. Doufám, že to půjde:).

    2. Tak v App Worldu uz ceka na schvaleni verze co podporuje OS 5.0+. Do 24 hod. by mela byt dostupna…

    3. Tak už mi to funguje, je to super! Šikovná aplikace jak opravdu dostat rychle dlouhé texty do BB.
     Díky moc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..