BlackBerry Aplikace

QuickVoice Recorder: hlasová poznámka jedním kliknutím

Stalo se vám někdy, že jste si potřebovali okamžitě nahrát hlasovou poznámku a ztratili jste “cenné“ vteřiny zapnutím nějaké aplikace a následným zapnutím nahrávání? Vývojáři z TrustBe vyřešili tento problém jednoduchou aplikací QuickVoice Recorder – One Touch Audio Recording.

→ Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Jak už z nadpisu vyplívá, aplikace vám umožní jedním kliknutím okamžitě nahrávat hlasovou poznámku, rozhovor, jednání nebo přednášku. V nastavení stačí vyplnit Vaši emailovou adresu a nic Vám už nebrání v pohodlném nahrávání.

Zapnutím aplikace začne okamžitě nahrávat, druhým zmáčknutím trackpadu nebo dotykem na displeji se nahrávání přeruší a aplikaci vypne. Výsledný audio soubor se rovnou pošle do emailové schránky, kterou jste nastavili při prvním spuštění. Rovnou z emailu si ji můžete později poslechnout nebo někomu poslat jako hlasovou zprávu.

Aplikace může běžet a nahrávat na pozadí, tudíž Vás nijak neomezuje a můžete nadále s telefonem pracovat. Aplikaci QuickVoice Recorder můžete zakoupit za symbolických $0.99 v BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Dlouholetý fanoušek značky BlackBerry. Miluje sport, hudbu, filmy, přátelé, nové technologie, video hry…

3 Comments

  1. Zakoupil jsem,instaloval a plní to deklaruje,nahraný soubor je skoro “zázračně” malý,což značí silnou redukci.Ale: co máte dnes za 0,99 USD + daň,že?Je mi líto,že je program tak jednoduchý,až blbý, na rozdíl od ostatních udělátek na iOS neposílá soubory na cloudová úložiště(Dropbox,Box.com aj.¨).Ale opakuji,je to dobré a stačí, v Appworldu jsou jinačí programy,které jsou drazší a nedělají v podstatě vůbec nic,snad s vyjímkou VR´voice,které posílá záznamy na vlastní www úložiště,je ale podstatně drazší

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..