BlackBerry 10, Přístroje & Příslušenství

První živé fotografie BlackBerry Dev10 Alpha, první zařízení s OS BlackBerry 10

Za pár dnů nám startuje konference BlackBerry World 2012, která se bude odehrávat v Orlandu na Floridě.  Na této konferenci RIM odhalí nový operační systém BlackBerry 10, který by se měl stát  nosníkem celé budoucnosti této kanadské společnosti. Společně s odhalením nového OS dostanou přítomní vývojáři první prototyp zařízení s novým OS, které se nám nyní ukazuje na prvních uniklých snímcích.

→ Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Hned na začátku je nutno upřesnit, že zobrazené zařízení v žádném případě není finální hardware, který by se měl dostat do prodeje! Dokonce ani operační systém, který v něm bude nainstalován nebude finální verzí! Jedná o zařízení čistě pro vývojářské účely!

blackberry-dev-10-phone-1 blackberry-dev-10-phone-2 blackberry-dev-10-phone-3

Jak si můžete z fotografií všimnout, potvrdily se předchozí spekulace o tom, že BlackBerry Dev10 Alpha (říkejme mu třeba takto) je prakticky zmenšená kopie tabletu BlackBerry PlayBook. Tomuto popisu odpovídá zařízení doslova a do písmene. Dokonce i ostružina na zádech, i když orientovaná na výšku, a trojice kláves na boku pro ovládání přehrávače atd. jsou totožné. Co vás na zařízení jistě zaujme také je displej. Pokud můžeme soudit podle fotografií, displej bude mít rozhodně úhlopříčku přes 4 palce.

Na lepší fotografie a další informace o tomto vývojářském modelu si budeme muset ještě chvíli počkat, avšak s blížícím se termínem BlackBerry World 2012 se ještě určitě nějakých informací dočkáme.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. *Hned na začátku je nutno upřesnit, že zobrazené zařízení v žádném případě není finální hardware, který by se měl dostat do prodeje! Dokonce ani operační systém, který v něm bude nainstalován nebude finální verzí! Jedná o zařízení čistě pro vývojářské účely!*

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..