BlackBerry 10

První BlackBerry 10 L-Series na uniklém videu?

Uniklo již mnoho informací týkajících se připravovaného modelu  BlackBerry 10 L-Series, a tak již víme mnoho zajímavých detailů včetně pravděpodobného vzhledu zařízení. A na internet před pár dny uniklo video, ve kterém můžeme sledovat demonstraci BlackBerry 10 na zařízení, které se velmi podobá všem dřívějším obrázkům a fotografiím. Vidíme poprvé BlackBerry 10 L-Series v akci?

httpv://www.youtube.com/watch?v=BTMRyKWNuBo

Jedná se údajně o video z Mexika a i když španělštinu neovládám, jiní už si dali tu práci a zmínili některé zajímavé detaily, které ve videu padnou. Jedná se například o zmínku, že BlackBerry App World se přejmenuje na BlackBerry Store – už se zde totiž nebudou nacházet pouze aplikace, ale také filmy, tv pořady a hudba.

BlackBerry_10_London_render

A padl ještě jeden zajímavý detail – nejenže se BlackBerry 10 dočkáme v Q1 2013, ale mělo by se tak stát pravděpodobně již v lednu. Tak co, už se také těšíte? :)

Zdroj: BBin

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..