BlackBerry 10

Prohlídka BlackBerry App World v novém OS BlackBerry 10

V novém operačním systému BlackBerry 10 jsme se dočkali mnoha novinek a jednou z nich je také kompletní proměna obchodu s aplikacemi BlackBerry App World. Nejenže jsme svědky kompletního re-designu celé aplikace, ale především jsme se dočkali toho, že App World se stane prakticky centrem veškerých multimédií, ve kterém budete moci stáhnout hry, hudbu i filmy. Pojďme si nový App World prohlédnout.

httpv://www.youtube.com/watch?v=d1hA4WI7Z2Q

BlackBerry-10-App-World-screen (1) BlackBerry-10-App-World-screen (3) BlackBerry-10-App-World-screen (2) BlackBerry-10-App-World-screen (4) BlackBerry-10-App-World-screen (8)

Jak hodnotíte integraci multimediálního obsahu do BlackBerry App World? Myslíte si, že například filmy budou dostupné také v České republice? To pravděpodobně zjistíme až po novém roce.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. Hlavne aby popracovali na rýchlosti sťahovania, pretože pri súčasnej “rýchlosti” sťahovania aplikácií by to pri filme trvalo celý deň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..