BlackBerry 10

Prohlídka BlackBerry App World v novém OS BlackBerry 10

V novém operačním systému BlackBerry 10 jsme se dočkali mnoha novinek a jednou z nich je také kompletní proměna obchodu s aplikacemi BlackBerry App World. Nejenže jsme svědky kompletního re-designu celé aplikace, ale především jsme se dočkali toho, že App World se stane prakticky centrem veškerých multimédií, ve kterém budete moci stáhnout hry, hudbu i filmy. Pojďme si nový App World prohlédnout.

httpv://www.youtube.com/watch?v=d1hA4WI7Z2Q

BlackBerry-10-App-World-screen (1) BlackBerry-10-App-World-screen (3) BlackBerry-10-App-World-screen (2) BlackBerry-10-App-World-screen (4) BlackBerry-10-App-World-screen (8)

Jak hodnotíte integraci multimediálního obsahu do BlackBerry App World? Myslíte si, že například filmy budou dostupné také v České republice? To pravděpodobně zjistíme až po novém roce.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. Hlavne aby popracovali na rýchlosti sťahovania, pretože pri súčasnej “rýchlosti” sťahovania aplikácií by to pri filme trvalo celý deň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..