PlayBook Aplikace

Print for PlayBook: tiskněte přímo z PlayBooku

O aplikaci Print To Go pro BlackBerry PlayBook jsme již psali. Díky ní můžete “tisknout” své dokumenty do PlayBooku, ale jak to udělat obráceně? Naštěstí je zde aplikace s jednoduchým názvem Print, která dokáže přímo z PlayBooku vytisknout prakticky jakýkoliv soubor – ať už dokument nebo obrázek.

→ Připojte své BlackBerry k internetu výhodně i v zahraničí

Tisknout dokumenty přímo z tabletu BlackBerry je funkce, kterou si přeje mnoho uživatelů. Bohužel až doteď nebyla žádná skutečně pohodlná možnost, jak z PlayBooku tisknout dokumenty, obrázky a podobně.

Print_for_PlayBook_1 Print_for_PlayBook_2 Print_for_PlayBook_3

Nyní se však objevuje na scéně aplikace s jednoduchým názvem Print. Tato aplikace vám umožní přímo z PlayBooku pohodlně tisknout soubory. Je zde pouze jedna podmínka – je potřeba mít zapnutý počítač s Windows, ke kterému je připojená daná tiskárna. Do počítače nainstalujete malou aplikaci, která obsluhuje samotný tisk a to je vše.

Prakticky to funguje tak, že PlayBook odešle přes síť Wi-Fi do počítače daný soubor, ten se uloží ve speciální složce v počítači a skript jej vytiskne. Je to jednoduché, avšak účinné. Aplikaci Print pro BlackBerry PlayBook můžete stahovat z obchodu BlackBerry App World za cenu $1.99.

Zdroj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..