BlackBerry Aplikace

Prémiové aplikace Color ID, Endomondo Pro, Screen Muncher a další zdarma na BlackBerryCzech

V Evropě jsme si museli často zvykat, že mnoho výrobců upřednostňovalo pro své produkty USA. RIM toho času nabízí zdarma ke stažené některé prémiové aplikace, ale má to jeden háček – stáhnete si je pouze v USA a v Kanadě. Toto jednání nám však rozhodně nepřijde férové, a tak jsme vzali spravedlnost takříkajíc do svých rukou. Na BlackBerryCzech si tak nyní můžete stáhnout prémiové aplikace, které jsou zdarma pouze v USA.

→ Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Když jsem na serveru CrackBerry viděl článek o tom, že v USA nabízí RIM celkem 20 prémiových aplikací pro uživatele BlackBerry zdarma, vyrazilo mi to dech. Jak je možné, že “amíci” získají tuto možnost a zbytku světa jsou tyto výhody odpírány? Již nyní mimo USA nevyužijete služby BlackBerry Traffic, BBM Music nebo BlackBerry Travel, ale navíc musíte zaplatit za aplikace, které mají v USA zdarma. Tuto skutečnost jsme rozhodně nemohli nechat jen tak a rozhodli jsme se, že vám některé aplikace dostupné pouze v USA nabídneme ke stažení zde, na serveru BlackBerryCzech.

Jelikož aplikace jsou nabízené zdarma tak doufáme, že tento článek nebude nikdo brát jako krádež. Pouze jím chceme dát najevo fakt, že chování RIM vůči Evropě a upřednostňování USA nám nepřijde fér. V následující tabulce vždy naleznete jméno aplikace, odkaz na informace v BlackBerry App World a odkaz ke stažení ZIP archivu, ve kterém naleznete potřebné COD soubory k instalaci.

Pouze doplňme, že aplikace jsou kompatibilní s operačním systémem BlackBerry 7/7.1. Některé jsme úspěšně otestovali také na BlackBerry 6, ale kompatibilitu nemůžeme zaručit.

Aplikace

Endomondo Sports Tracker PRO BlackBerry App World Odkaz ke stažení
Color ID BlackBerry App World Odkaz ke stažení
Screen Muncher BlackBerry App World Odkaz ke stažení
 Fixmo Tools BlackBerry App World Odkaz ke stažení
 Popup BlackBerry App World  Odkaz ke stažení

Hry

Tetris BlackBerry App World Odkaz ke stažení
Pinball Deluxe BlackBerry App World Odkaz ke stažení
Need for Speed Run BlackBerry App World Odkaz ke stažení
The Sims 3 World Adventures BlackBerry App World Odkaz ke stažení
Rubik’s Cube BlackBerry App World  Odkaz ke stažení
Cribbage  BlackBerry App World Odkaz ke stažení
Aces Traffic Pack BlackBerry App World Odkaz ke stažení
Mahjong Solitare BlackBerry App World Odkaz ke stažení
Aces 3D Pool BlackBerry App World Odkaz ke stažení
PBA Bowling 2 BlackBerry App World Odkaz ke stažení

V daném archivu vždy najdete soubory potřebné pro instalaci aplikace. Návod jak nainstalovat aplikace ve formátu .cod najdete v našem článku ZDE. Doufáme, že vás tato malá dávka prémiových aplikací potěší a nebudete nás odsuzovat za to, že jsme je poskytli takto veřejně ke stažení.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

10 Comments

    1. mne nefunguje ani Color ID, zamrza to.
      Toho Endomonda je mi ľúto, lebo tú app používam, škoda že pro mi nejde na 9700

  1. Chcem sa opytat ako nainstalujem aplikacie vyssie, ak po stiahnuti do telefonu a po rozbaleni sa subor .COD neda naistalovat a kedze mam Mac tak BBSAK nespustim… je aj ina moznost ako sa dostat k tym aplikaciam a hram? DIK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..