PlayBook Aplikace

Plants vs. Zombies: zábava na dlouhé hodiny

Už dlouho jsme nepsali o nějaké aplikaci, a tak to dnes napravíme. Představíme si hru pro BlackBerry PlayBook založenou na principu “tower defense”, ovšem ve skvělém grafickém kabátku, s vtipným nápadem a hlavně s geniální hratelností. Hra Plants vs. Zombies vám nabídne skutečně hodiny a hodiny zábavy.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Princip her tower-defense je velice jednoduchý a také velmi starý. Prakticky se jedná o to, že z jedné strany mapy se řítí hordy post-apokaliptických nebo jakýchkoli jiných příšer, nestvůr či jiných nepřátel a snaží se dostat na druhou stranu mapy. Váš úkol je prostý – zabránit jim překonání mapy všemi dostupnými prostředky.

Plants_vs_Zombies_screen (5) Plants_vs_Zombies_screen (7)

Ve hře Plants vs. Zombies jste v úloze majitele domu, na jehož mozek si dělá zálusk mnoho zástupců hnutí hippies…tedy pardon, Zombies. Zombíci jsou zde v roli útočníků na váš dům a vy se musíte spoléhat na armádu nejrůznějších květin, které se snaží nepustit je přes zahradu do vašich dveří a následně do vaší hlavy.

Plants_vs_Zombies_screen (1) Plants_vs_Zombies_screen (2)

Hra Plants vs. Zombies se však od tradičních tower-defense liší hned několika drobnostmi. V první řadě je to vtip a nápad. Celá hra je prokládána velmi vtipnými komentáři ať už samotných zombíků nebo vašeho šíleného rádce Daweho. Přidejme k tomu vtipně vypadající zombíky, kteří se vám budou do domu proniknout například pomocí rolby, skokanské tyče nebo delfína a máte zaručeno, že se u hry i zasmějete.

Plants_vs_Zombies_screen (3) Plants_vs_Zombies_screen (4)

Za druhé je to grafika a celková hratelnost hry. Vše je vyvedeno ve velmi líbivé grafice a především je to vše přehledné. Ve chvíli, kdy budete mít celou mapu pokrytou svými květinami, které se budou snažit zombíky od vašeho domu dostat, a do toho začne přicházet finální vlna nepřítel, právě přehlednost jistě velmi oceníte. Ovládání je velmi jednoduché a zároveň efektivní.

Plants_vs_Zombies_screen (6) Plants_vs_Zombies_screen (8) Plants_vs_Zombies_screen (9)

Hra Plants vs. Zombies je rozhodně velmi povedená a troufám si tvrdit, že u ní zažijete pěkných pár chvil plných zábavy. Pokud rádi kombinujete akci se strategií, pak je právě tato hra na principu tower-defense tou pravou volbou pro vás.

Hru Plants vs. Zombies můžete zakoupit v obchodě BlackBerry App World za cenu $4.99.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..