PlayBook Aplikace

Pacemaker nově nabízí 14-denní trial verzi zdarma

V obchodě s aplikacemi BlackBerry App World jste doteď mohli najít aplikaci Pacemaker v plné verzi a ve verzi Lite, který byla vcelku omezená. Pokud jste tedy nechtěli rovnou koupit plnou verzi za $20, nemohli jste vyzkoušet všechny funkce této zajímavé aplikace. Případní zájemci však nyní mohou využít nové trial verze, která Vám zpřístupní kompletní Pacemaker na 14 dní zdarma.

O aplikaci Pacemaker jste pravděpodobně již slyšeli. Jedná se o velice propracovaný mixážní pult, který nabízí opravdu bohaté možnosti práce s hudbou. Celá aplikace je v nativním kódu a využívá prvků Cascades, díky čemuž je aplikace skutečně rychlá a veškerá práce s hudbou je plynulá a přesná.

Pacemaker se nyní dočkal malého updatu na verzi 1.2.0.4, který přináší podporu formátu MP4, po kterém mnoho uživatelů volalo. Pokud také patříte mezi potencionální zájemce o tuto velice zajímavou aplikaci, tak vás však více potěší fakt, že Pacemaker uvolnil do App Worldu plnou trial verzi, kterou můžete zdarma na 14 dní vyzkoušet.

Pacemaker_Effects

Celkem dva týdny tak máte na to abyste zjistili zda je Pacemaker skutečně aplikace přímo pro vás. Z osobní zkušenosti musím říct, že jsem s touto aplikací, ačkoli jako naprostý DJ laik a amatér, zaznamenal na soukromých párty velice pozitivní ohlasy, a proto si myslím, že za vyzkoušení určitě stojí. Třeba se ve vás probudí skrytý talent a vy se stanete ikonami vesnických zábav nebo vyprodaných stadionů.

Jak jsem již zmínil, aplikace Pacemaker v současnosti nabízí v App Worldu celkem tři verze:

Zdroj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..