BlackBerry Playbook

Originální pouzdro Convertible case s klávesnicí a touchpadem pro BlackBerry PlayBook již brzy

Kolegům ze serveru BerryReview se podařilo získat uniklé snímky prezentace, která ukazuje nový typ příslušenství k tabletu BlackBerry PlayBook. Jedná se pouzdro Convertible Case “ala knížka”, ovšem doplněné o plnohodnotnou Bluetooth klávesnici s dotykovým touchpadem. Ultimátní příslušenství by se mělo objevit na trhu již brzy.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Uživatelům BlackBerry není nutné vysvětlovat jaké výhody má hardwarová klávesnice. Přesto však zmiňme například velikost, lepší orientaci nebo zpětnou vazbu. U tabletu BlackBerry PlayBook jakožto plně dotykového zařízení jste však byli nuceni používat softwarovou klávesnici, která je mimochodem oproti ostatním podobným zařízením velmi pohodlná, ale zkrátka ne vždy nám může plně vyhovovat. Naštěstí je zde možnost připojit téměř jakoukoli bezdrátovou Bluetooth klávesnici, ale samotný RIM zatím žádnou alternativu nepřipravil.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DQU7hrZf82Y

Nyní se však situace nejspíš mění. Již před pár měsíci se Kevinovi z CrackBerry podařilo seznámit se s kombem pouzdro + klávesnice, které můžete vidět na videu výše. Nyní se na svět dostaly také snímky prezentace, která nám toto příslušenství představuje podrobněji. Dozvídáme se tak mnohé zajímavé vlastnosti o novém pouzdře Convertible Case spojeném s plnohodnotnou Bluetooth klávesnicí.

Vlastnosti:

  • Bluetooth klávesnice zabudovaná v pouzdře
  • Výdrž klávesnice na jedno nabití až 30 dnů
  • celkem 56 kláves
  • dotykový touchpad s podporou multi-touch (funguje jako kurzor myši)
  • propracovaný systém klávesových zkratek

Jak si můžete všimnout ze screenshotů (i když jsou velmi malé), klávesnice se zdá velmi povedená. Spolupráce s PlayBookem by měla být dotažená k dokonalosti… Tohle pouzdro chceme! :)

Zdroj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..