BlackBerry Aplikace

Oficiální aplikace Badoo pro BlackBerry

Možná, že jste o sociální síti Badoo nikdy neslyšeli, možná ano. Nic to však nemění na tom, že se jedná o populární sociální síť s miliony uživatelů, která se zaměřuje především na seznamování lidí. Nabízí velice zajímavé funkce a vůbec samotný koncept aplikace Badoo je více než zajímavý.

→ Připojte své BlackBerry k internetu výhodně i v zahraničí

Osobně jsem sociální síť Badoo nikdy nepoužíval, a tak nemohu sdělit nějaké bližší zkušenosti. Z rychlé prohlídky je však snadné pochopit, že se jedná o sociální síť zaměřenou především na seznamování lidí. A aplikace pro mobilní zařízení na to jde více než chytře.

Badoo_screen (2) Badoo_screen (3) Badoo_screen (4)

Aplikace vám dokáže zobrazit uživatele z vašeho nejbližšího okolí, takže máte zaručeno, že v případě seznámení to nebudete mít k tomu druhému daleko. Samotné zobrazení uživatelů je tvořeno maticí fotografií, mezi uživateli tedy vybíráte především podle sympatií na fotografii. Přímo v aplikaci následně můžete navrhnout setkání s některým z uživatelů a pokud budou sympatie vzájemné, dohodnout si první schůzku.

Myslím, že víc není potřeba říkat. Aplikace Badoo se mi svým provedením velmi líbí a její používání je velice pohodlné. Aplikace je navíc zdarma, takže vám již nic nebrání v prozkoumání této zajímavé sociální sítě.

Ke stažení v BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..