BlackBerry 10

Nový screenshot BlackBerry 10 ukazuje aplikaci kontaktů

Ačkoliv byl již nový OS BlackBerry 10 představen a dokonce byla uvolněna první testovací zařízení s tímto OS, konkrétní podoba samotného UI je stále zahalena rouškou tajemství. Samotný RIM nám toho zatím moc neodhalil a kromě složky zpráv, domovské obrazovky a klávesnice o podobě BB10 nevíme téměř nic. Další dílek skládanky nám však ukazuje nový screenshot aplikace kontaktů.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Na screenshotu níže si můžete všimnout jak pravděpodobně bude vypadat aplikace kontaktů v OS BlackBerry 10. Můžeme zatím jen hádat zda je to skutečně reálný screenshot, či není, nicméně svým designem by rozhodně do současně známé podoby BB10 skvěle zapadl. na uniklé fotografie uživatelského prostředí se můžete podívat v našem článku.

V matici velkých ikon se pravděpodobně nachází oblíbené kontakty. Můžeme si všimnout, že po rozkliknutí by se měla zobrazit stručná karta kontaktu s možností hovoru na konkrétní číslo. Ve spodní části se již nachází standardní seznam kontaktů hezky seřazený podle jména.

Všimněme si však zajímavého popisku u zobrazených telefonních čísel – Call Home  Call BlackBerry. Toto označení může signalizovat fakt, že mezi modely BlackBerry si budete možná moci volat zdarma přes internet – podobně jako to má Apple u zpráv iMessage, které se tváří jako klasické SMS, ale přitom se posílají přes vlastní rozhraní ve chvíli, kdy je zjištěn iPhone na straně příjemce. Je velmi pravděpodobné, že se bude jednat o rozšíření současného Videochatu známého z PlayBooku.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. No vypadá to celkem dobře, bylo by smutný, kdyby opomenuli v době vzrůstajícího volání přes internet tuto funkci!! Nicméně tohle by chtělo zapracovat i do aktualizace softwaru min. pro OS6, aby to mohlo využít co nejvíce uživatelů…. no necháme se překvapit (i vzhledem k tomu, že nový iOS bude umožňovat internetové volání přes 3G) a na BB stále není žádná funkční aplikace tohoto typu (Viber to už akorát půl roku slibuje!)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..