BlackBerry Aplikace

Nový BlackBerry App World 4.0 oficiálně ke stažení, přináší několik novinek

Zhruba měsíc byl nový App World 4.0 ke stažení pouze v BlackBerry Beta Zone, kde jej uživatelé mohli testovat a upozorňovat na možné chybky. Zdá se, že se tato verze osvědčila, a tak se RIM rozhodl oficiálně uvolnit BlackBerry App World 4.0 s několika zajímavými novinkami. Jaké to jsou si řekneme v dnešním příspěvku.

BlackBerry App World je plnohodnotný obchod s aplikacemi, který je dostupný pro všechna zařízení BlackBerry. Z App Worldu si můžete stahovat spoustu aplikací, které jsou jak placené tak zdarma a jsou přehledně roztříděné do různých kategorií. V současnosti se v BlackBerry App World nachází zhruba 100 000 aplikací. Jaké novinky nabízí verze App World 4.0.0.55?

  • integrace NFC tagu – sdílení odkazu na aplikaci přes NFC apod.
  • možnost smazat aplikace ze seznamu My World (Můj Svět)
  • možnost znovu nainstalovat všechny aplikace z My World (Můj Svět) najednou
  • automatické vyhledávání v My World (Můj Svět)
  • záložky
  • odstranění funkcí Dárek a kategorie Vyzvánění

Nejsou to žádné zásadní novinky, ale například možnost úpravy My World je velice potěšující. Jak na tom jste s App Worldem vy? Kolik aplikací jste si stáhli nebo zakoupili?

BlackBerry App World stáhnete do svého BlackBerry tak, že do interního prohlížeče napíšete adresu www.blackberry.com/appworld a postupujete podle pokynů.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. já jsem nainstaloval aktualizaci a od té doby aplikace appworld nejde spustit. Prostě se vůbec nespustí. Nevíte někdo co by to mohlo být?? Díky…

  2. Pingback: 整形美容

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..