BlackBerry 10

Nové UI BlackBerry Flow na vývojářském modelu BlackBerry 10 Dev Alpha (video)

RIM společně s informacemi o připravované platformě BlackBerry 10 uvolnil také nový update pro vývojářský model BlackBerry 10 Dev Alpha. My máme to štěstí, že jeden tento model vlastníme, a tak se můžeme společně podívat na toto uživatelské prostředí BlackBerry Flow na našem komentovaném videopohledu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=QkmooZ1QOjg

Spoustu dalších informací naleznete také v našem článku o akci BlackBerry 10 Jam Americas. Jak se vám nové uživatelské prostředí líbí? Na další demonstrační videa se můžete těšit již brzy na BlackBerryCzech.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

  1. Dalo by se ukázat použití prohlížeče při prohlížení normálních stránek? přiznám se že výsledky testů mne příliš nezajímají, pro každodenní využití to nemá vypovídací hodnotu :)

    Prostě projet třeba web blackberryczech, ukázat jak to spustí videa na stránce, zkusit třeba idnes.cz a tak. To by bylo bezva :)

    A ukázat kdyžtak chování telefonu při maximálním multitaskingu, když budou využity všechny ty zmenšný panely, jestli se to nezpomalí a tak.

    1. Toto video také připravujeme :)

      Bohužel co se týče multitaskingu, tento test by byl zatím silně irelevantní. Jedná se o testovací hardware i softaware, který je zatím celkem zabugovaný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..