BlackBerry 10, Novinky

Nové screenshoty BlackBerry 10, získá BlackBerry 10 Dev Alpha update s kompletním UI?

Před týdnem dny jsme vám na BlackBerryCzech ukázali první screenshoty operačního systému BlackBerry 10. Bohužel více informací o uživatelském prostředí není zatím známo, a tak se musíme spokojit pouze s několika střípky uživatelského prostředí nového OS. Vývojářské zařízení BlackBerry 10 Dev Alpha by se však mělo dočkat updatu, který by měl přinést právě skutečné UI.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Jak jste si mohli všimnout z fotografií vývojářského zařízení BlackBerry 10 Dev Alpha, uživatelské prostředí je momentálně totožné s tabletem BlackBerry PlayBook. Jedná se tak nyní skutečně o zmenšenou kopii PlayBooku a to se vším všudy. Většinu uživatelů by však zajímalo, jak vlastně bude vypadat samotné uživatelské prostředí BlackBerry 10. Kromě několika uniklých snímků však zatím nejsou známy prakticky žádné informace.

BlackBerry_10_homescreen_2 BlackBerry_10_homescreen_3 BlackBerry_10_homescreen_4

Na nejnovějších snímcích si můžeme opět prohlédnout domovskou obrazovku, ovšem vzhled jednotlivých aplikací je nám stále skryt. Kdy se dočkáme kompletní prohlídky UI systému BlackBerry 10 bohužel nevím, proslýchá se však, že vývojářský model BlackBerry 10 Dev Alpha by měl získat update, který přinese také kompletní uživatelské prostředí na displej tohoto prototypu. Doufejme, že to bude co nejdříve, protože už jsme hooodně nedočkaví.

Zdroj: Cnet & KnowYourMobile via CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..