BlackBerry 10, Přístroje & Příslušenství

Nové fotografie zařízení “BlackBerry Dev10 Alpha” v lepší kvalitě

Vývojářský model BlackBerry Dev10 Alpha, jak jsme jej prozatím pojmenovali, se nám v sobotu ukázal na prvních živých snímcích. Dnes tu máme další sérii živých fotografií v mnohem lepší kvalitě, a tak si můžeme nové zařízení s operačním systémem BlackBerry 10 prohlédnout detailněji.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Zařízení zobrazené na fotografiích je určené pouze pro potřeby vývojářů a nejedná se o finální podobu zařízení určeného do prodeje.

blackberry-dev-10-phone-4

Na nových snímcích si můžeme mnohem detailněji prohlédnout vývojářské zařízení, kterému prozatím říkáme “BlackBerry Dev10 Alpha”. Můžeme si všimnout, že se jedná skutečně o zmenšenou kopii tabletu BlackBerry PlayBook a to včetně takových detailů, jako je trojice kláves pro ovládání hlasitosti a multimediálního přehrávače nebo informace o paměti a certifikacích na hraně s konektorem microUSB a microHDMI.

blackberry-dev-10-phone-5 blackberry-dev-10-phone-6 blackberry-dev-10-phone-7

Možná vás může trochu mást, že veškeré unikající informace o BB10 se zatím týkají pouze plně dotykových zařízení. Nemusíte však mít strach – RIM plánuje samozřejmě také zařízení s klávesnicí. To bude podobné modelu Bold 9900 (recenze), více informací však v tuto chvíli nemůžeme zveřejnit. Jak se vám ale líbí vývojářský model BlackBerry Dev10 Alpha? Osobně velmi vítám microHDMI konektor a vzhledem k rozměrům se zdá, že zde bude prostor i pro dostatečnou baterii.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

 1. BB World 2012 online – takže to je jasný, nový telefony na BB 10 jenom touch screen, to psaní na tom vypadá úžasně. Aplikace na foťák – bomba :-). Akorát škoda, že ten náčelník je takovej suchar :-)

   1. No to jsem myslel s nadsázkou :-)
    Nicméně pro využití předvedené klávesnice si myslím,že to má smysl jeom pro touch screen.
    Nejdůležitější pro ŘÍM tedko bude,aby to co nejrychleji dotáhli do konce a nevypustili podobný polotovar jako předvedli s OS na PlayBook. Takže nezbývá než držet palce…..jinak to taky pak už nemusí dobře skončit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..