BlackBerry 10

Nové fotografie a video BlackBerry 10 ukazují 1800mAh akumulátor a další detaily

Operační systém BlackBerry 10 je stále ve vývoji a než se dostane na trh, bude to ještě nějakou chvíli trvat. Nyní však unikly další zajímavé detaily týkající se zmíněného OS, které si rozhodně zaslouží pozornost. Serveru BlackBerryItalia se podařilo získat zajímavé snímky, na kterých můžeme vidět například 1800mAh akumulátor jednoho z prvních smartphonů s BlackBerry 10.

RIM podle nejnovější informací připravuje celkem 6 různých modelů s operačním systémem BlackBerry 10. Tři z nich budou plně dotykové a tři nabídnou kombinaci dotykového displeje a plnohodnotné QWERTY klváesnice. Zatímco současný model BlackBerry 10 Dev Alpha nese kódové označení R061 – BlackBerry Colt, kódová označení připravovaných modelů by měla být:

  • R044 – BlackBerry Nevada (dot.displej+QWERTY)
  • R064 – BlackBerry Wynton
  • R072 – BlackBerry London 3G/2G (dot.displej)
  • R084 – BlackBerry Nashville
  • R085 – BlackBerry Neapol
  • R086 – BlackBerry Liverpool LTE/4G/3G/2G (dot.displej)

blackberry10-london-desktop2 blackberry10-london-ls1-battery

Serveru BlackBerryItalia se podařilo získat zajímavé snímky týkající se jednoho z modelů London nebo Liverpool. Na nich můžeme vidět domovskou obrazovku s ikonkami, ale také baterii, která se nachází pod zadním krytem zmíněného modelu. Na videu se můžeme podívat na celé instruktážní video vložení microSIM karty do zařízení.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mAr6WtfOp-4

Ve videu si povšimněte podobnosti zadního krytu s krytem BlackBerry 10 Dev Alpha. Zdá se, že bychom se mohli dočkat zařízení, které by bylo vývojářskému modelu velmi podobné. Neméně zajímavá je však také samotná baterie. Ta by totiž měla mít kapacitu 1 800 mAh, což je hodnota velmi příznivá. Připomeňme, že zařízení by mělo mít 4″ dotykový displej a v tomto segmentu jsou standardem baterie s mnohem nižší kapacitou.

Zdroj: BlackBerryItalia (1, 2)

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..