BlackBerry 10, Novinky

Nová zařízení s operačním systémem BlackBerry 10 budou představena 30. ledna 2013

Kanadská společnost Research In Motion před několika okamžiky vydala tiskové prohlášení, ve kterém se konečně dozvídáme konkrétní datum představení nových zařízení s operačním systémem BlackBerry 10. Skvělá zpráva takhle při pondělku… :)

Představení nových zařízení s operačním systémem BlackBerry 10 a vůbec jejich uvedení na trh bylo původně plánováno na konec letošního roku, v průběhu roku však bylo posunuto na první čtvrtletí roku 2013. RIM jako takový nikdy konkrétní termíny moc nedodržoval, vždy to bylo jeden měsíc sem, jeden měsíc tam… O to víc však potěší fakt, že jsme se konečně dozvěděli naprosto jasné datum, kdy bude platforma BlackBerry 10 představena a to pravděpodobně i s konkrétními zařízeními.

Toto očekávané datum je přesně 30. ledna 2013. RIM slibuje, že při samotném uvedení platformy na trh již bude k dispozici dostatek nejoblíbenějších aplikací, které známe jak ze současných BlackBerry tak z ostatních platforem. V tiskové zprávě se RIM také nezapomněl zmínit o certifikaci FIPS, kterou platforma BlackBerry 10 získala, a také o vlastnostech jako je BlackBerry Flow, BlackBerry Hub nebo funkci BlackBerry Balance.

Zdroj: press.rim.com

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..