PlayBook Aplikace

Nová verze aplikací ČT24 a ČT4 Sport pro BlackBerry PlayBook přináší nové uživatelské rozhraní

Oblíbené aplikace ČT24 a ČT4 Sport pro tablet BlackBerry PlayBook se dočkaly své první aktualizace. Z BlackBerry App World si můžete stáhnout novou verzi 2.0.0, která přináší především inovované uživatelské rozhraní.

→ Připojte své BlackBerry k internetu výhodně i v zahraničí

Vývojáři z TrustBe se opravdu činí, a tak nám připravili malé překvapení v podobě aktualizace pro aplikace ČT24  a ČT4 Sport pro BlackBerry PlayBook.  Těšit se můžete především na nové uživatelské prostředí. Vypadá opravdu dobře, je rychlé, svěží a skvěle se s ním pracuje.

Nově zpracovaný je seznam kategorií, který je nyní v pravém sloupci v případě polohy na šířku a pokud tablet držíte na výšku, jsou kategorie schované ve vysouvacím menu. Velmi příjemné překvapení na nás však čeká při prohlížení samotného článku. Článek můžete nejen sdílet emailem, na Facebook nebo Twitter, zkopírovat ho do schránky nebo označit jako oblíbený, ale při provedení gesta z horního rámečku vyskočí praktická lišta, která vám ukáže náhledy dalších článků v kategorii a vy tak můžete pohodlně přecházet od jednoho k druhému.

CT24_v2.0.0_screen01 CT24_v2.0.0_screen02 CT24_v2.0.0_screen03

Díky aplikacím ČT24 a ČT4 Sport máte vždy po ruce aktuální zpravodajství České televize. Již nikdy nezmeškáte důležité události z domova či ze světa a ani důležité sportovní akce. Můžete si číst články napříč nejrůznějšími kategoriemi nebo sledovat on-line živé vysílání obou zpravodajských kanálů.

Aplikace si můžete zakoupit v obchodě BlackBerry App World za cenu $0.99, tedy zhruba 18 Kč.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

6 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..