Novinky

Nedočkavě vyhlížíte BlackBerry 10? Dejte o tom okolí vědět pomocí animovaného BBM avataru

Termín představení prvních modelů s BlackBerry 10 se nezadržitelně blíží. V tuto chvíli nám zbývá něco málo přes 2 měsíce, a tak se snažíme zabavit nejrůznějšími uniklými fotografiemi a podobně. Oficiální blog BlackBerry pro nás však připravil jednu zajímavost a tou jsou animované avatary odkazující na termín 30. ledna 2013. Nastavte si svůj BBM avatar a dejte okolí vědět, že také čekáte na BlackBerry 10.

Jak jistě víte, již několik měsíců umožňuje BBM nastavení animovaných avatarů. Jako avatar si můžete nastavit prakticky jakoukoliv animaci, která bude splňovat dvě podmínky:

  • má čtvercové rozměry, všechny strany jsou stejně dlouhé
  • maximální velikost animace je 32 kB

Do takových podmínek není moc snadné se trefit, především velikost souboru může být trochu limitující. Oficiální blog BlackBerry však zveřejnil čtveřici zajímavých BBM avatarů, kterými můžete svému okolí sdělit, že se také těšíte na BlackBerry 10.

10to10 10weeksradial 10weeksspin flipclock2

Jak si nastavit obrázek/animaci jako avatar? Jednoduše jej stáhněte do svého BlackBerry ať už přes počítač nebo přímo z prohlížeče vašeho BlackBerry, otevřete si svůj profil v BBM a kliknutím na avatar si budete moci vybrat jiný obrázek z paměti zařízení.

Těšíte se na BlackBerry 10? Zapojte se do naší ankety, kterou najdete ve sloupci vpravo.

Zdroj: blogs.blackberry.com

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..