BlackBerry Playbook, Novinky

Mini-klávesnice pro BlackBerry PlayBook bude dostupná 23. března za €99?

Na internet unikly nové informace týkající se očekávaného příslušenství k tabletu BlackBerry PlayBook. Originální Bluetooth mini-klávesnice kombinovaná s pouzdrem pro BlackBerry PlayBook by podle uniklých zpráv měla dorazit již 23. března. 

→ Připojte své BlackBerry k internetu výhodně i v zahraničí

Server N4BB se dostal k uniklým specifikacím této očekávané klávesnice, které mimo známé informace obsahují také zmínku o dostupnosti a ceně. Připomeňme si, že mini-klávesnice pro BlackBerry PlayBook bude zabudována do pouzdra podobného pouzdru Convertible Case, nabídne celkem 56 kláves včetně podpory diakritiky (!!!) a pod klávesnicí se nachází dotykový touchpad s podporou multi-dotykových gest.

PB_MiniKeyboard_specs (1) PB_MiniKeyboard_specs (2)

To je tak nějak vše, co jsme dosud o této klávesnici věděli. My jsme měli možnost si ji také naživo vyzkoušet na konferenci DevCon Europe 2012 (více informací) a skutečně nás zaujala. Nyní se dozvídáme některé další zajímavé informace. Rozměry klávesnice budou 219 x 58 x 154 mm a hmotnost 176 gramů (údaj v kilogramech na snímku nevypadá reálně). Klávesnice se s PlayBookem spojí skrze šifrované Bluetooth připojení a na jedno nabití by měla vydržet až 30 dnů.

A nyní nejspíš ta nejdůležitější informace – dostupnost. Podle uniklých informací by měla být klávesnice dostupná na trhu již brzy, konkrétně 23. března 2012. Doporučená maloobchodní cena by pak měla být $119.99 (USD),  £80.00 (GBP) a €99.00 (EUR). Stane se tato klávesnice doplňkem pro vás PlayBook?

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..