PlayBook Aplikace

MatchUp pro BlackBerry PlayBook: procvičte svou paměť

Tablety se pomalu stávají nedílnou součástí našich životů a čím dál častěji se tablety ocitnou také v rukou těch nejmenších. Zajímavých aplikací a her pro děti je v App Worldu již celkem hodně, a tak můžete snadno přehlédnout třeba tak zajímavou hru, jako je MatchUp od vývojářů TrustBe. Na svém PlayBooku si tak nejen vaše děti budou moci zahrát tématické pexeso.

→ Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Hru pexeso nejspíš není potřeba dlouze popisovat, hrál ji snad úplně každý. Jednoduchý princip kdy se v matici kartiček otočených lícem dolů snažíte najít stejné dvojice již dokázal zabavit hráče všech věkových skupin na dlouhé hodiny.

Díky vývojářům z TrustBe si nyní můžete zahrát tuto jednoduchou hru také v tabletu BlackBerry PlayBook. Především vaše ratolesti budou tuto hru zbožňovat díky své jednoduchosti a celkem osmi motivům kartiček. Některé motivy jsou směsicí každodenních předmětů, jiné jsou zaměřené například na zvířátka, hračky nebo strašidla a příšerky.

MatchUp_screen02 MatchUp_screen03 MatchUp_screen04

U hry MatchUp jistě stráví mnoho zábavných chvil nejen vaše ratolesti, ale třeba také vy. Z obchodu BlackBerry App World si můžete stáhnout trial verzi hry, ve které máte dostupnou jeden motiv kartiček. Plnou verzi hry můžete zakoupit za cenu $0.99, tedy zhruba 18 Kč. Více info na:

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..