BlackBerry OS

Leaked OS: 7.1.0.205 pro BlackBerry Bold 9900, Torch 9810 a Torch 9860

Máme tu nový únik operačních systémů hned pro tři modely BlackBerry. Operační systém BlackBerry 7.1.0.205 na internet unikl konkrétně pro BlackBerry Bold 9900, BlackBerry Torch 9810 a BlackBerry Torch 9860. Pokud si chcete vyzkoušet novinky jako je Wi-Fi hotspot nebo funkgi BlackBerry Tag, updatujte svůj operační systém.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Leaked_BB_OS

Operační systém BlackBerry 7.1 přináší mnoho novinek jako je Wi-Fi Hotspot, funkci BlackBerry Device Analyzer či pokročilé možnosti využití NFC. O všech novinkách jsme vás informovali v našem článku zde. Pokud i vy chcete tyto novinky vyzkoušet, stáhněte si nejnovější uniklý software a pomocí našeho návodu můžete BlackBerry OS aktualizovat.

Odkaz ke stažení:

Zdroj: BerryReview

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

8 Comments

 1. Návod, jak opravit nefunkční qwertz klávesnici ve FW 7.1.0.xxx:

  Ve všech leaked verzích FW 7.1. bohužel nefunguje qwertz klávesnice a telefon funguje, jako by měl qwerty (to prohození y/z je fakt otravné…)

  Nainstalujte do PC leaked verzi 7.1.0.190/205. Jděte to složky v počítači:
  C:\Program Files\Common Files\Research In Motion\Shared\Loader Files\”Firmware Version”\Java

  Smažte pro jazyky, které chcete v BB používat, vždy dva následující soubory (příklad pro češtinu):

  net_rim_tid_dynamic_ling_data_german_45k_2.cod
  net_rim_tid_dynamic_ling_data_german_ltr.cod

  Spusťte Loader.exe a nainstalujte příslušný FW.

  Poté již bude qwertz klávesnice funkční!

  Ještě to má drobnou chybku v tom, že ve vyhledávání není klávesa „Y“ jako číslo „7“, ale „Y“. Když tedy chcete například z domovské obrazovky vyťukat číslo, které obsahuje sedmičku, tak máte smůlu a BB píše znaky. Tenhle problém ale byl i v prvních leaked verzích FW6.x.x.x, takže to za chvíli určitě opraví a v prvním oficiálním FW to již bude dobře.

 2. Zdar, já se taky přidávám…. podle návodu jsem odstranil soubory german… a nic se nestalo… Otázkou zůstavá, kdy vyjde officiální 7.1 na stránkách vyšlo, že si ji můžete stáhnout, ale nějak jsem nepřišel na to kde a jak….. Eli se někomu bude chtít se k tomu nějak vyjádřit tak budu velmi vděčný a velmi by mě to potěšilo. Díky

 3. Po všemožných testech osvobodit telefon od prohozeného Y/Z u Leaked 7.1.0.205 jsem po odstranění souborů dle návodu smáznul níže soubory české, postup sice funguje, ale znemožní detail nastavení klávesnice, jde tedy o naprostou nouzovku.

  net_rim_tid_dynamic_ling_data_czech_45k_2.cod
  net_rim_tid_dynamic_ling_data_czech_ltr.cod

  Vysvobození pro uživatele Blackberry Bold 9900 přináší další Leaked verze s názvem instalačního souboru (9900) 7.1.0_b921_(PL5.1.0.230_A7.1.0.267).exe ….

  Funguje Y/Z tak jak má, čeština bez problému, Wifi Hotspot je funkční jen pro obecný NeBlackberry internet operátora, důležitá funkce je úsporný režim pro šetření baterie.

  To, že je baterie v BB 9900 spíše na vyzkoušení zařízení je jasné, jde o telefon, kde délka šňůry od zásuvky určuje dobu provozu, protože volání v plné páře zvládně max dvě hodiny a šlus, výmluvy vadné série baterie jsou blábol, prostě se výrobek s kapacitou baterie nevydařil !!!! Stejně jako nemožnost vypnout dotykový display…

  Tedy hledejte a testujte, vyplatí se to.

  Jinak mezi kompromis svižného ovládání a výdrže patří jednoznačně model Bold 9780….

 4. Tak pokrok, s úsporným režimem baterie a OS 7.1.0.267 jeden BB 9900 10 hodin v plném provozu, zprovozněn taktéž WifiHotspot (není-li třeba, vypne se po pěti minutách samo), stačí u T-Mobile aktivovat internet klasik za 200 s 300MB, který po vyčerpání datového limitu sníži rychlost na šneka, ale stále WifiHotspot maká…. (nutné ručně zadat APN: internet.t-mobile.cz.

  Komunikace Bluetoh s Hadsfree paráda, spojení stabilní i při slabém signálu.

  Nemám co bych uvedené verzi OS vytknul, možná někoho překvapí, že po instalaci dlouho indexuje protokoly mailů a hovorů, ale cca po 4 hodinách si požvýkalo a je ok (cca 4000 sms, 10.000 mailů a protokol volání rok, 4500 kontaktů s poznámkami).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..