BlackBerry Aplikace

iTranslator Pro: skutečně integrovaný překladač

Stalo se vám někdy, že jste potřebovali narychlo něco přeložit? Frázi, větu nebo klidně celý email? Pak byste jistě ocenili aplikaci iTranslator, kterou má na svědomí vývojářské studio TrustBe. Velice populární aplikace pro překládání textu již zaznamenala přes 150 000 stažení!

→ Připojte své BlackBerry výhodně k internetu.

Se společností TrustBe jsme v předchozích týdnech navázali úzkou spolupráci, čtenáři BlackBerryCzech pomáhali při vývoji aplikací jako je IDOS, MyTV nebo WeatherDesktop. Aplikace iTranslator je již trochu starším počinem, zároveň je však již ve světě velmi oblíbená a byla by škoda se o této šikovné aplikaci nezmínit.

iTranslator_screen (1) iTranslator_screen (2) iTranslator_screen (3)

iTranslator ve verzi Pro nabízí především dvě funkce. Tou první je překlad textu napsaného do samotné aplikace. Můžete překládat celkem mezi 58 jazyky, češtinu nevyjímaje. Napíšete jednoduše frázi, dáte “Translate” a hotovo. Můžete také využít možnosti rychlého prohození jazyků nebo historie překladů.

iTranslator_screen (4) iTranslator_screen (5) iTranslator_screen (6)

Za ještě zajímavější funkci však považuji položku “iTranslate It Now”. V menu telefonu se vám totiž zobrazí právě tato funkce, která umožňuje velmi pohodlně a rychle přeložit email, SMS nebo poznámku. Jednoduše otevřete danou zprávu, vyvoláte menu a necháte si text proložit do jazyka jakého chcete. Velice jednoduché a velice rychlé.

Aplikaci iTranslator můžete zakoupit v obchodě BlackBerry App World za cenu $1.99, případně můžete vyzkoušet bezplatnou verzi Free iTranslator.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. WheatherDesktop je fajn, akorat se bije s Vojtovym theme – kalendar. Nicmene ikonka pocasi nahore tam zustala jen do prvniho prepnuti obrazovky a pak natrvalo zmizela. Nyni to ukazuje teplotu a misto, coz by vlastne mohlo taky stacit.
    Jen premyslim, naco se mi tam zobrazuje ten mesic jako tapeta? Dost se to bije se zobrazenikm kalendare /bile pismo na cernem podklade+bily mesic jako pest/.
    Da se ta tapeta mesice odstranit? Pripada mi kontraproduktivni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..