BlackBerry Aplikace

iDnes pro BlackBerry: aktuality přímo do vaší kapsy

Pokračujeme v tažení na BlackBerry, a proto vám nyní přinášíme novou aplikaci z dílen TrustBe. Nová aplikace iDnes pro BlackBerry vám přináší nejnovější zprávy z portálu iDnes přímo na displeje vašich zařízení BlackBerry. Všechny aktuality se tak doslova vejdou do vaší kapsy.

Aplikace iDnes pro BlackBerry rozšiřuje seznam českých aplikací v obchodě BlackBerry App World. V aplikaci iDNES pro BlackBerry najdete přehledně roztříděné články do jednotlivých kategorií jako jsou Ekonomika, Domácí zprávy, Zahraniční zprávy, Sport, Kultura nebo Cestování. Nechybí však ani speciální rubriky jako je Technet, Mobil, Ona nebo Xman. Všechny informace získáte ve formě ideální pro čtení, nemusíte se prát s webovou stránkou a čekat než se načtou všechny její prvky. Velikost textu odpovídá systémovému fontu.

iDnes-BlackBerry-screen (1) iDnes-BlackBerry-screen (2) iDnes-BlackBerry-screen (3)

Přehledně také vidíte, které články jste již přečetly a které na vás ještě čekají. Po otevření článku si můžete dokaz a titulek článku lehce zkopírovat do schránky a jednoduše sdílet  například do emailu, BBM nebo jiné zprávy.

TIP! Podívejte se také na další aplikace od TrustBe.

Aplikaci iDnes pro BlackBerry můžete zakoupit za $0.99 v obchodě BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..