BlackBerry Aplikace

Hledáte aplikaci pro Google+? Stáhněte si novou App for Google+ od Smarter Apps

Aplikace pro sociální sítě jsou na BlackBerry provedeny velmi kvalitně. Máme skvělou aplikaci pro Facebook i pro Twitter, nechybí ani aplikace pro síť LinkedIn. Zatím však chyběla aplikace pro novou síť Google+, která je nyní na vzestupu a toho využila společnost Smarter Apps a vyvinula aplikaci App for Google+.

→Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Až doteď museli uživatelé BlackBerry využívat mobilní verzi sítě Google+, která sice fungovala velmi dobře, avšak na funkce jako je automatický upload fotek nebo notifikace mohli zapomenout. Všem fanoušků sociální sítě Google+ však nyní vyšla vstříc společnost Smarter Apps, která vypustila do App Worldu veřejnou beta verzi své aplikace App for Google+.

App_for_Google+_screen (1) App_for_Google+_screen (2) App_for_Google+_screen (8)

Aplikace vám nabídne všechny základní funkce jako je možnost zobrazení streamu aktualizací, profilu uživatelů nebo kruhů. Taktéž můžete prohlížet vaše fotografie nebo fotogafie vašich přátel, které jsou uložené ve službě Picasa. Vše tak nyní máte pohromadě v jedné aplikaci a všechno to běží hezky rychle. Využít můžete také notifikací.

App_for_Google+_screen (5) App_for_Google+_screen (3) App_for_Google+_screen (4)

Aplikace je nyní pouze v beta verzi, proto se zde nachází ještě dost bugů, problémy jsou občas například s diakritikou. V dalších verzích přibude automatické nahrávání fotografií a především vlastní klient pro Google Talk.

App_for_Google+_screen (6) App_for_Google+_screen (7)

Funkce aktuální verze:

  • zobrazení streamu, zveřejňování novinek, nahrávání fotografií
  • zobrazení fotografií vašich a vašich kruhů
  • přidávání, editace a mazání lidí a kruhů
  • zobrazení a editace vašeho G+ profilu
  • podpora zařízení s BlackBerry OS 5+

Pokud používáte Google+ a zaujala vás tato aplikaci, stahujte App for Google+ z BlackBerry App World. Jelikož se jedná o beta verzi, tak pište bugy, prosím, vývojářům Smarter Apps. A nezapomeňte si přidat BlackBerryCzech do kruhů ;)

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

4 Comments

  1. Nič proti ale ak tvrdíte že aplikácia pre Facebook je spracovaná kvalitne, priam že je skvelá tak potom mám obavy z vecí o ktorých nič neviem a budete o nich tiež tvrdiť že sú skvelé. Facebook App nie je zlá, to by bolo reálnejšie.

      1. Používal som FB app na iOS a na Androide (síce na droide som mal Friendcaster) ale jednoznačne je najhoršia app na Blackberry. Je možné že Vám spĺňa všetky vaše požiadavky, ale to ešte stále neznamená je to skvelá aplikácia. Mne sa v podstate nevadí že Facebook app na BB nie je dobrá ako to tvrdenie, že je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..