BlackBerry Aplikace, Články & Recenze, PlayBook Aplikace

Friday Top5: Radko Borský

Vítáme vás u prvního dílu našeho nového seriálu “Friday Top5”. V tomto seriálu vás budeme pravidelně každý pátek informovat o pětici nejoblíbenějších aplikacích některého ze členů týmu BlackBerryCzech. Seriál odstartuje Radko Borský, manažer prodejny ShopBlackBerry v Praze. Zde je jeho pět nejoblíbenějších aplikací pro telefon a tablet BlackBerry.

→ Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Jak jsem již zmínil v perexu, Radko Borský je manažer prodejny ShopBlackBerry v Praze. Má na starosti celkový chod prodejny stejně jako správu e-shopu www.shopblackberry.cz. Podívejme se jaké aplikace má Radko nejraději.

BlackBerry Curve 9300

Talk To You Later (zdarma/placené)

TalkToYouLater_icon

Aplikace Talk To You Later je velice užitečná aplikace pro automatické odesílání SMS nebo PIN zprávy člověku, jehož hovor nemůžete momentálně přijmout. Díky této aplikaci se vám již nestane, že vás bude někdo opakovaně rušit v té nejméně vhodné situaci. O aplikaci Talk To You Later jsme vás informovali v našem článku.

BeejiveIM (placené)

BeeJive

BeeJive je velice kvalitní multi-protokolový internetový kecálek. Podporuje protokoly AIM®/iChat, MSN®, Yahoo!®, Facebook Chat, GoogleTalk®, ICQ®, Jabber a MySpace IM. Jeho výhodou je kromě široké škály podporovaných protokolů také vysoká stabilita a nízká náročnost na baterii. Bohužel se však dí označit za lehce předražený. Více informací v App World.

WhatsApp (zdarma)

WhatsApp

WhatsApp je jeden z nejoblíbenějších multi-platformních komunikačních nástrojů. Podporuje všechny majoritní platformy – BlackBerry, iOS, Android, Windows Mobile a Symbian. Díky WhatsApp si můžete zdarma chatovat s vašimi přáteli ať už používají kteroukoli ze zmíněných platforem a využít můžete mnoha zajímavých funkcí jako je skupinový chat nebo posílání souborů. Více informací v App World.

Shazam (zdarma/placené)

Shazam-Encore

Shazam je skvělá aplikace, na kterou si vzpomenete sice jednou za čas, ale budete moc vděčni, že ji máte v telefonu. Aplikace Shazam dokáže rozpoznat skladbu na základě několika sekund poslechu. Jednoduše zapněte aplikaci, nechte ji poslechnout si několik sekund skladby  a ona vám následně sdělí všechny detaily o dané skladbě jako je název, interpret nebo dokonce odkaz na YouTube. Více informací v App World.

Google Maps (zdarma)

GoogleMaps00

Představovat Google Mapy je prakticky bezpředmětné. Téměř každý je buď někdy používal nebo o nich minimálně slyšel. Aplikace Google Mapy v BlackBerry je velmi dobře zpracovaná, je rychlá a nabízí mnoho funkcí jako jsou vrstvy, Latitude, satelitní zobrazení nebo Street View. Více informací na stránkách Google.

BlackBerry PlayBook

MovieSrtPlayer

MovieSrtPlayer

MovieSrtPlayer je aplikace, která jistě chybí ve výbavě PlayBooku mnohým z vás. Její hlavní funkcí je přehrávání videí s externími titulky. MovieSrtPlayer podporuje kromě AVI také videa ve formátu MKV a především pak externí titulky ve formátu SRT. Více informací v App World.

Plants vs Zombies

Plants_vs_Zombies_screen (5)

Plants vs Zombies je zábavná hra založená na principu “tower defense”, ovšem ve skvělém grafickém kabátku, s vtipným nápadem a hlavně s geniální hratelností. Hra Plants vs. Zombies vám nabídne skutečně hodiny a hodiny zábavy. Více informací v App World.

IM+Pro

IM+_PlayBook

Aplikaci IM+ Pro možná znáte z telefonů BlackBerry. Jedná se o multi-protokolový komunikační nástroj, který vám umožní být on-line a chatovat na službách Windows Live Messenger/MSN, Skype, Facebook, Google Talk, Yahoo!, AOL/AIM/iChat, ICQ, Jabber a MySpace. Více informací v App World.

CT24

CT24_v2.0.0_screen01

ČT24 je aplikace pro BlackBerry PlayBook, za jejímž vývojem stojí vývojáři z TrustBe. Přináší vám váš oblíbený zpravodajský portál do vašeho tabletu BlackBerry PlayBook a to včetně živého vysílání on-line. O aplikaci ČT24 jsme vás informovali v našem článku.

Cut the Rope

Cut_the_Rope

A poslední aplikace z dnešního Friday Top5 je oblíbená hra Cut the Rope. V této hře jde o jedinou věc – nakrmit příšerku. Logický hlavolam v podobě bonbónku na provázcích, kterým je potřeba nakrmit roztomilou příšerku, vás zabaví na dlouhé hodiny.  Více informací v App World.

Tak toto bylo pět nejoblíbenějších aplikací pro telefon a tablet BlackBerry. Příští týden se můžete těšit na další díl seriálu Friday Top5.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

  1. Žiaľ, ale aplikácia Talk To You Latet (platená) mi vôbec nefunguje tak ako by mala. 9780 a aplikacia vobec nereaguje na odmietnuty hovor. Na zaciatku som ju horkotazko donutil reagovat zopárkrát, ale inak nič – teraz uz vobec nereaguje a nemám cas sa venovat furt preco nejde – skusil som uz snad vsetko… Nie som zial ani jediný. Na tomto odkaze sa tento problem rozobera (http://blackberryczech.cz/2012/talk-to-you-later-nenechte-se-rusit-poslete-sms/)…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..