BlackBerry Aplikace, PlayBook Aplikace

Friday Top5: Miroslav Rech

Je tady pátek a s  ním již třetí díl našeho seriálu Friday Top5. Minulý týden jsme bohužel z časových důvodů nestihli článek vydat včas, tento týden však o něj ochuzeni nebudete. Svých 5 nejoblíbenějších aplikací nám řekl Miroslav Rech, Account Manager společnosti Consito s.r.o. 

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

Společnost Consito s.r.o. poskytuje podnikatelské, manažerské a marketingové poradenství. V České republice a na Slovensku má Consito na starosti provozní záležitosti, marketingové projekty a PR pro Research In Motion. Miroslav Rech jako Account Manager zodpovídá za prodej a péči s klíčovými zákazníky společnosti. Zde je jeho pět nejoblíbenějších aplikací pro handheld a tablet BlackBerry.

BlackBerry Bold 9790

Shazam (placená)

Shazam-Encore

Shazam je skvělá aplikace, na kterou si vzpomenete sice jednou za čas, ale budete moc vděčni, že ji máte v telefonu. Aplikace Shazam dokáže rozpoznat skladbu na základě několika sekund poslechu. Jednoduše zapněte aplikaci, nechte ji poslechnout si několik sekund skladby  a ona vám následně sdělí všechny detaily o dané skladbě jako je název, interpret nebo dokonce odkaz na YouTube.

Více informací v BlackBerry App World.

Color ID (zdarma/placená)

ColorID

Color ID  je aplikace velmi podobná aplikaci BeBuzz. Dokáže nastavit blikání notifikační LED podle nejrůznějších událostí a rozlišit je tak podle jednotlivých barev nebo typu blikání. Díky tomu si můžete například ke každému kontaktu nastavit jinou barvu blikání, jeden emailový účet nastavit modře a SMS třeba zeleně. Opravdu široké možnosti nastavení dělají z aplikace Color ID jednoho z hlavních konkurentů aplikace BeBuzz.

Více informací v BlackBerry App World.

WhatsApp (zdarma)

WhatsApp

WhatsApp je jeden z nejoblíbenějších multi-platformních komunikačních nástrojů. Podporuje všechny majoritní platformy – BlackBerry, iOS, Android, Windows Mobile a Symbian. Díky WhatsApp si můžete zdarma chatovat s vašimi přáteli ať už používají kteroukoli ze zmíněných platforem a využít můžete mnoha zajímavých funkcí jako je skupinový chat nebo posílání souborů.

Více informací v BlackBerry App World.

ScanLife (zdarma)

ScanLife (1)

Aplikace ScanLife zastává jednu z důležitých funkcí smartphonů BlackBerry. Jedná se o čtečku QR kódů a pomocí aplikace ScanLife přečtete  QR Code, DataMatrix, EZ Code a UPC/EAN (pouze zařízení s autofocusem). Více informací o čtečkách QR kódů naleznete v našem starším článku. Mimochodem čtečku QR kódů naleznete v BlackBerry také již předinstalovanou. Stačí otevřít aplikaci BlackBerry App World, otevřít menu a zvolit Scan a Barcode.

Více informací v BlackBerry App World.

GPSLogger II (zdarma)

GPSLogger_II

GPSLogger II je aplikace, která dokáže zaznamenávat vaší polohu pomocí GPS. V pravidelných intervalech aplikace sbírá data o vaší poloze, rychlosti, nadmořské výšce a další a tato vám následně dokáže zprostředkovat pomocí grafů nebo zobrazit přímo vaší trasu na mapě. Ptáte se k čemu je taková aplikace dobrá? Pokud jste aktivní běžec, turista, lovec nebo například cyklista, jistě vám tato aplikace přijde vhod.

Více informací v BlackBerry App World.

BlackBerry PlayBook

ČT4 a ČT24 (placené)

CT24_v2.0.0_screen01 CT24_v2.0.0_screen02

ČT4 a ČT24 jsou aplikace pro BlackBerry PlayBook, za jejichž vývojem stojí vývojáři z TrustBe. Přináší vám váš oblíbený zpravodajský portál do vašeho tabletu BlackBerry PlayBook a to včetně živého vysílání on-line. O aplikacích ČT4 A ČT24 jsme vás informovali v našem článku.

TransZilla Translator (zdarma)

TransZilla_Translator

Jak již samotný název napovídá, aplikace TransZilla pro tablet BlackBerry PlayBook je zaměřena na překlad nejrůznějších slov, frází, vět a textů přímo ve vašem PlayBooku. Jedná se o Androidí aplikaci portovanou na PlayBook, nabízí velmi jednoduché uživatelské rozhraní a využívá pro překlad standardně Google Translator.

Více informací v BlackBerry App World.

Battery Watch (zdarma)

Battery_Watch

Aplikace Battery Watch je šikovná věcička, která se z displejů handheldů BlackBerry dostala až do tabletu BlackBerry PlayBook. Tato aplikace dokáže sledovat trendy vybíjení baterie, zobrazit je v grafické podobě jako náhled dne, týdne či měsíce, zobrazit teplotu baterie nebo její napětí. Pokud chcete vidět v grafické podobě jak je na tom váš PlayBook s výdrží, určitě vyzkoušejte.

Více informací v BlackBerry App World.

Pool Break (zdarma/placená)

Pool_Break

Pokud si na PlayBooku občas rádi zahrajete nějakou tu hru a máte rádi kulečník, pak vás jistě zaujme aplikace Pool Break. Jedná se o hru portovanou z Androidu na displeje tabletu BlackBerry PlayBook, která nabízí sadu her jako jsou Pool, Snooker, Billiards, Carrom & Crokinole a další. To vše v kvalitní 3D grafice.

Více informací v BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..