BlackBerry Aplikace, PlayBook Aplikace

Friday Top5: Pavel Hora

Je pátek a máme tu další díl našeho seriálu Friday Top5. Dnes se s námi o svých pět nejlepších aplikací pro smartphony a tablet BlackBerry podělil Pavel Hora, hlavní technik prodejny ShopBlackBerry. Pavel je toho času student ČVUT v Praze, ale bez sebemenších problémů se během studia zabývá nejrůznějšími problémy, které mu klienti ShopBlackBerry sdělují.

→Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

BlackBerry Bold 9700

BeBuzz (placená)

BeBuzz00

Aplikace BeBuzz dokáže přiřadit nejrůznější druhy blikání k jednotlivým událostem – kontaktům, zprávám, BBM, sociálním sítím, baterii a mnoho dalšího. Můžete si také nastavit vlastní profil svícení – vybrat si barvu, frekvenci blikání nebo klidně více barev. Další užitečnou vlastností je informační box, který vám ukáže, jaká událost se vlastně stala. Možností je opravdu spousta a tato aplikace je tak oprávněně jednou z nejoblíbenějších aplikací pro BlackBerry vůbec.

Více informací v BlackBerry App World.

IM+ (zdarma/placená)

IM+AllInOne

Aplikace IM+ multi-protokolový internetový komunikátor, který vám umožní zůstat v kontaktu s vašimi přáteli na nejrůznějších komunikačních kanálech. Podporuje protokoly Beep, MSN®, Facebook®, Skype™, Yahoo!®, Google Talk™, AIM®, Jabber, ICQ®, RenRen, VKontakte, Yandex Chat, MySpace™ nebo Twitter. Výčet je to skutečně bohatý a nejen široká podpora komunikačních protokolů, ale také uživatelská přívětivost a snadné ovládání z této aplikace dělají jednu z nejoblíbenějších aplikací vůbec.

Více informací v BlackBerry App World.

IDOS – Czech Transport Timetables (placená)

IDOS_by_TrustBe

Při vývoji aplikace IDOS měli své slovo také čtenáři BlackBerryCzech. Vaše nápady, které jste mohli psát zde, si vývojáři v TrustBe vzali k srdci a mnoho z nich v aplikaci najdete. Aplikace IDOS nabízí přehledné jízdní řády pro autobusy, vlaky, letadla a také MHD ve více než 80-ti českých městech. O aplikaci IDOS si můžete přečíst v našem článku.

Více informací v BlackBerry App World.

Vectir WiFi/BT Remote (trial/placená)

vectir-for-blackberry

Aplikace Vectir je velice šikovný nástroj pro bezdrátové ovládání vašeho počítače. Nabízí speciální rozhraní pro snadné ovládání aplikací iTunes, Windows Media Player, Winamp, VLC, BSPlayer a DivX Player. Další funkcí aplikace je také samotné ovládání počítače pomocí speciálních maker, to vše bezdrátově – pomocí Bluetooth nebo Wi-Fi.

Více informací na BlackBerry App World.

Flashlight: 2 for 1 (zdarma)

Již jméno napovídá, že aplikace Flashlight: 2 in 1 má co do činění se svítivou LED vašeho BlackBerry. Díky této aplikaci můžete jedním kliknutím rozsvítit LED fotoaparátu a dokonce také notifikační LED nad displejem. Získáte tak praktickou svítilnu, kterou oceníte v mnoha situacích. Nevím proč, ale vždy si vybavím posvícení na zámek dveří při nočním návratu domů. :)

Více informací v BlackBerry App World.

 

BlackBerry PlayBook

MovieSrtPlayer (placená)

MovieSrtPlayer

MovieSrtPlayer je aplikace, která jistě chybí ve výbavě PlayBooku mnohým z vás. Její hlavní funkcí je přehrávání videí s externími titulky. MovieSrtPlayer podporuje kromě AVI také videa ve formátu MKV a především pak externí titulky ve formátu SRT.

Více informací v BlackBerry App World.

Nobex Radio (zdarma)

Nobex_Radio

Aplikace Nobex Radio pro tablet BlackBerry PlayBook se těší velké oblibě. Nabízí přístup k obrovské databázi internetových rádií, samozřejmě včetně českých. Dokáže vám nabídnout jak lokální rádia (polohu určuje pomocí Wi-Fi nebo GPS) tak všechna větová rádia. Nechybí samozřejmě ani české stanice jako jsou Evropa 2, Rádio Beat, Dance Rádio, Frekvence 1, Český rozhlas a spousta dalších.

Více informací v BlackBerry App World.

iDNES (placená)

iDnes_PlayBook_screen (4)

Oblíbený zpravodajský portál iDNES, za kterým stojí vydavatelství Mladá Fronta, si nyní díky vývojářům z TrustBe můžete přečíst také na vašem tabletu BlackBerry PlayBook. Nejnovější zprávy z domova i ze světa nebo z oblasti ekonomiky, sportu, kultury, cestování a dalších nyní máte doslova na dosah.

Více informací v BlackBerry App World.

ČT4 Sport (placená)

ct4-screen02

Sportovní zpravodajský kanál ČT4 Sport můžete díky vývojářům z TrustBe sledovat také na displeji vašeho tabletu BlackBerry PlayBook. Sportovní zpravodajství přehledně rozdělené do kategorií, přívětivé uživatelské prostředí a živé vysílání. To vše naleznete v aplikacei ČT4 Sport.

Více informací v BlackBerry App World.

MapApp (zdarma)

GoogleMaps00

Aplikace MapApp přináší jednoduchou formou Google Mapy do vašeho tabletu BlackBerry PlayBook. V aplikaci můžete prohlížet mapy a vyhledávat pomocí Google Maps API. Aplikace vás dokáže lokalizovat pomocí GPS a nechybí pohodlné ovládání včetně funkce Pinch-Zoom. Mapy se bohužel stahují z internetu, neukládají se v paměti PlayBooku. Přesto se však jedná o velmi zajímavou aplikaci, která stojí za vyzkoušení.

Více informací v BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..