BlackBerry Aplikace

Fonts Book: přes 200 fontů pro Vaše BlackBerry

Před pár měsíci jsme vám nabídli návod na instalaci nového písma do zařízení BlackBerry. Pro ty z vás, kterým se nechtělo do toho pouštět nebo jste něčemu v návodu nerozuměli, vývojáři z TrustBe vytvořili aplikaci Fonts Book – Extra Fonts Collection. Instalace písma do BlackBerry nemůže být jednodušší.

→ Vyberte si z nabídky modelů BlackBerry ten svůj.

Fonts_Book_screen (1) Fonts_Book_screen (2) Fonts_Book_screen (3)

Aplikace vám nabídne přes 200 fontů a denně přibývají další, ze kterých si vybere určitě každý. Velkou výhodou je jednoduché a přehledné uživatelské prostředí, ve kterém se budete snadno orientovat. Na úvodní stránce je 6 kategorií – Popular, All, Sans Serif Fonts, Serif Fonts, Monospace Fonts a Other & Decorative Fonts.

Fonts_Book_screen (4) Fonts_Book_screen (5) Fonts_Book_screen (6)

Při výběru písma se vám ukáže náhled, dole pod náhledem je tlačítko pro nainstalování. To je celé. Po nainstalování se vás automaticky zeptá, jestli chcete nové písmo hned aktivovat. Odinstalování probíhá stejně, kjen místo tlačítka instalovat písmo je tlačítko odinstalovat. Celý proces výběru a instalace písma je velice rychlý a jednoduchý a není potřeba ani restart zařízení.

Fonts_Book_screen (7) Fonts_Book_screen (9)

Pro ty z v00ás, kteří uvažují o změně písma, je tato aplikace ideálním řešením. Aplikaci Fonts Book – Extra Fonts Collections můžete zakoupit za $0.99 na BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Dlouholetý fanoušek značky BlackBerry. Miluje sport, hudbu, filmy, přátelé, nové technologie, video hry…

6 Comments

 1. Si tak říkam jak je na tom trust to be s propojením na firemní aplikace nebo ekonomicky software :) . Zatím se mi jejich práce čím dál tím více líbí.

 2. Jak je to s podporou diakritiky pro Češtinu? Spousta písem jí nemá, došlo proto k selekci samotnými vývojáři?

  1. Česká diakritika je jen u některých fontů, u jiných není, ale háčky a čárky zobrazí, viz screen z Možnosti. Jen u jednoho písma se mi stalo, že v nabídce byla mezera místo písmena, ale to je vinou aktivovaného témátka.

   1. Dobře ale pokud budu chtít nějaky font tak ho chci komplet počeštěný a ne abych měl krásnej font dle vlastního gusta a háčky a čárky byli uplně jiný a otřesný…. V tomhle případě by měla app být free.. a až si dají tu praci tak pak jim člověk i rád zaplatí ale tohle je poloviční práce. navíc jsme v čechách chci českou app ktera hovoří česky. tak s toho plyne že ap je převážně pro zahraniční platící uživatele.

    1. Ceske fonty postupne do nabidky pridame. V nove verzi planujeme i “on fly” instalaci fontu pres webovy odkaz na soubor. Pocesteni aplilkace vsak neplanujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..