BlackBerry Playbook

DevCon Europe 2012: komentovaný video-pohled na BlackBerry PlayBook OS 2.0

Na konferenci DevCon Europe 2012 jste se mohli dozvědět spoustu užitečných informací o vyvíjení aplikací pro platformu BlackBerry. Byly zde však k vidění i nejnovější modely handheldů BlackBerry společně s tabletem BlackBerry PlayBook. A právě ve vystavených tabletech jsme měli možnost vyzkoušet si na vlastní kůži nový operační systém BlackBerry PlayBook OS 2.0.

→ Využívejte své BlackBerry na maximum pomocí speciálních BlackBerry tarifů.

O novém operačním systému BlackBerry PlayBook OS 2.0 už jsme toho mohli číst mnoho, mohli jsme i vidět nejrůznější videa. Avšak až nyní, na konferenci DevCon Europe 2012, jsme si mohli na vlastní kůži vyzkoušet tento nový operační systém a na celou prohlídku novinek se můžete podívat ve více než čtvrt-hodinovém videu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Z9IwlqLSi1Q

Jaká funkce se vám u nového OS nejvíce líbí? Nám se rozhodně zamlouvá povedený kalendář, jehož provázanost se sociálními sítěmi a kontakty společně s uživatelskou přívětivostí je naprosto fantastická.

BB_PlayBook_OS2_calendar (2) BB_PlayBook_OS2_calendar (1) BB_PlayBook_OS2_calendar (3)

Podobně vydařený kalendář nenaleznete momentálně nikde v mobilním světě a je vidět, že RIM skutečně využil všech zkušeností společnosti Tungle, kterou před nějakým časem koupil. Zkušenosti s plánováním díky aplikaci Tungle.me jsou zde naprosto zřetelné.

BB_PlayBook_OS2_calendar (4) BB_PlayBook_OS2_calendar (5) BB_PlayBook_OS2_calendar (6)

A na závěr ještě jedna informace. Nový operační systém BlackBerry PlayBook OS 2.0 bude uvolněn na konci února. Tuto informaci máme přímo od zástupců RIM a navíc jsme získali ještě jednu – zhruba 1-2 měsíce po uvolnění OS 2.0 bude připravena další verze OS 2.1/3.0, která přinese další novinky. Bude se jednat především o větší vliv společnosti TAT v prostředí PlayBooku, takže bychom se nejspíše mohli těšit na novinky v uživatelském rozhraní a podobně. Těšíte se?

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. Tak podle videa to vypada,ze ani ve verzi 2.0 neni mozne zobrazit seznam emailu aniz by se nejnovejsi zobrazil a to stejne pri smazani. Pokudchci smazat nejaky email, tak si ho musim otevri (zobrazit) a to neni uplne idealni. Cekal jsemze tento nedostatek bude v nove verzi OS opraven.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..