BlackBerry 10, Přístroje & Příslušenství

Další uniklý snímek BlackBerry L-Series s OS BlackBerry 10

Na internet unikla další fotografie prvního zařízení s operačním systémem BlackBerry 10. Na uniklém snímku můžete vidět celodotykový model BlackBerry L-Series včetně domovské obrazovky. I z tohoto uniklého snímku se však dá vyčíst řada zajímavých detailů…

A jaké to jsou? V první řadě si můžete všimnoout v hodní části zkosených hran a také barvy krytu. Snímek tak výrazně připomíná již dříve uniklý snímek BlackBerry London, který nás svým designem velmi zaujal.

Další zajímavou novinkou je, že se uživatelské prostředí stále lehce pozměňuje. Zatímco starší snímky ukazovaly jasně oddělené ikonky od popisku, na tomto snímku je vše v jednom spojeném bloku. Také počet “puntíků” ve spodní části obrazovky naznačuje, že se možná nedočkáme ani klasického menu – celý seznam aplikací bude rovnou na domovské obrazovce rozdělený do ploch. Podobně to má řešené také iPhone.

Je jen otázka, zda z toho Apple nedokáže udělat další soudní kauzu, neboť je nyní opravdu při chuti (více informací o kauze Apple vs. Samsung).

Zdroj: CrackBerry

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..