BlackBerry 10, Přístroje & Příslušenství

Další snímky BlackBerry London: BBM Video a podpora paměťových karet

RIM jistě nemá velkou radost, že se v posledních hodinách a dnech na do světa dostává tolik informací o připravovaném modelu BlackBerry London. Máme zde totiž další živé snímky, které jasně potvrzují předchozí úniky a opět lehce poodhalují roušku tajemsví nad výbavou a vzhledem připravovaného modelu BlackBerry London.

Na nových fotografiích si můžeme již lépe prohlédnout celý vzhled nového modelu BlackBerry London. Potvrdilo se tak naše dřívější podezření, že se skutečně jedná o modelu, který unikl na jednom snímku již v únoru letošního roku. Mluvilo se o něm jako o “superphonu” a dočíst jste se o něm mohli v našem článku.

Vidíme, že vzhled skutečně odpovídá uniklému snímku ze začátku roku, nicméně to nění vše. Téměř současně totiž na internet unikly snímky z thajského serveru PDAMobiz, který kromě samotného těla zachytává také uživatelské prostředí – i když v thajštině.

BlackBerry_10_L_Series_3 BlackBerry_10_L_Series_4 BlackBerry_10_L_Series_5

Ačkoli jazyku pravděpodobně rozumí málokdo, některé prvky přehlédnout nelze. Všimnout si můžeme například položky BBM Video – videochat tedy bude provázán také s BBM, což potvrzuje celkovou provázanost operačního systému. Podobně je tomu také u dnešních BlackBerry a je to určitě velmi užitečná vlastnost. Dále si můžeme také všimnout interní paměti 16 GB nebo podpory paměťových SD karet, pravděpodobně microSD.

Můžeme si tak nyní udělat malou představu o tom, jak bude BlackBerry London vybaven:

 • Interní paměť 16 GB
 • dvou-jádrový procesor (spekuluje se o Qualcomm Snapdragon S4 1,5 GHz s GPU Adreno 320)
 • vyměnitelná baterie s kapacitou 1800 mAh
 • slot na paměťovou kartu a na microSIM kartu
 • dotykový displej s rozlišením 1280×720 pixelů, pravděpodobně 4-palcový
 • fotoaparát s přisvětlovací LED a přední kamerka pro videohovory
 • operační systém BlackBerry 10

Jak se vám líbí představa takového BlackBerry?

Zdroj: CBPDAMobiz

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

5 Comments

 1. Naopak si myslím, že RIM má radost, že se o nich píše a “úniky” informací organizují sami :) Komunitu je potřeba udržovat v neustálém napětí, aby neprchla ke konkurenci…

 2. Prosím o doplnění článku. Společnost RIM oficiálně reagovala a označila uniklé informace za pravé. Jediný rozdil je v hodnotě kapacitě baterie, kteránebude mit 1800 ale pouze 800 mAh. Je to z toho důvodu, ze uživatelům BB stačí BOHATĚ výdrž jejich smartphonu do oběda. Dekuji.

 3. Já jsem taky rád, že jsou nové informace a náznaky pokroku s přípravou BB10, protože jsem začínal mít strach, že to šlo k ledu.

 4. Pingback: 整形美容

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..