BlackBerry 10

Další snímek BlackBerry 10 L-Series, tentokrát po boku Nokia Lumia 820

Čím více se blíží představení prvních modelů s operačním systémem BlackBerry 10, tím více uniklých fotografií pravděpodobně unikne na internet. Zatím poslední fotografie zobrazuje BlackBery 10 L-Series po boku nového modelu Nokia Lumia 820 s operačním systémem Windows Phone 8.

Velikostně je vidět, že jsou oba modely velice podobné. Nokia Lumia 820 je vybavena například 4,3″ LCD displejem s rozlišením (800×480 px) nebo dvou-jádrovým procesorem o taktu 1,5 GHz (více info). Výbavou bude BlackBerry L-Series pravděpodobně Lumii 820 převyšovat, předpokládané parametry modelu BlackBerry 10 L-Series si můžete přečíst v našem článku.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

3 Comments

  1. Já jenom opravím, že model Nokie na fotce není lumia 920, ale menší lumia 820. Což vzhledem k podle fotky podobným proporcím je lepší varianta. Protože to tím pádem nebude takové pádlo jako zmíněná lumia 920…

  2. No hlavně doufám, že bude nové blackberry převišovat lumie, a nejen je, předevší operačním systémem. Jabko i okna přinesly na trh nové systémy šité poněkud horkou jehlou, tak doufám, že když si ostružinka dává tak na čas, tak se pořádně předvede :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..