BlackBerry Aplikace

Custom Mail Icon: Ikony emailových účtů podle vašich představ

Nevyhovuje Vám z nějakého důvodu ikona/ikony emailových účtů? Nemusíte kvůli tomu měnit motiv ve Vašem zařízení. Je tu jednoduché řešení v podobě aplikace Custom Mail Icon od vývojářů z Toysoft.

Aplikace má přehledné uživatelské prostředí, kdy na hlavní obrazovce vidíte všechny emailové účty v zařízení. Po kliknutí na vybraný účet se zobrazí okénko s veškerým možným nastavením pro daný účet. Změnit můžete samotnou ikonu, zobrazovaný název ikony a notifikaci nových zpráv.

Custom-Mail-Icon-screen (1) Custom-Mail-Icon-screen (2) Custom-Mail-Icon-screen (3)

Na výběr máte 20 základních ikonek. Pokud se Vám žádná z nich nezamlouvá, můžete použít vlastní. Po kliknutí na New Icon se otevře klasický správce souborů kde si najdete svoji ikonku.

Custom-Mail-Icon-screen (4) Custom-Mail-Icon-screen (5) Custom-Mail-Icon-screen (6)

Další dobrou funkcí aplikace je změna zmíněné notifikace. Defaultně se na ikoně objeví červené kolečko s bílou hvězdou, ale kromě nové zprávy Vám nic dalšího neřekne. Na výběr máte 17 notifikačních bublinek. Nemůžete použít vlastní, ale nainstalovaná sada určitě postačí. V notifikaci se Vám zobrazí počet nových zpráv, barvu číslic lze také nastavit. Jakmile vše nastavíte, stačí aktivovat ikonu zaškrtnutím políčka Enable. Automaticky se vytvoří nová ikona a defaultní můžete skrýt, aby nepřekážela.

Aplikaci Custom Mail Icon můžete zakoupit za $0.99 v BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Dlouholetý fanoušek značky BlackBerry. Miluje sport, hudbu, filmy, přátelé, nové technologie, video hry…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..