BlackBerry Aplikace

Custom Mail Icon: Ikony emailových účtů podle vašich představ

Nevyhovuje Vám z nějakého důvodu ikona/ikony emailových účtů? Nemusíte kvůli tomu měnit motiv ve Vašem zařízení. Je tu jednoduché řešení v podobě aplikace Custom Mail Icon od vývojářů z Toysoft.

Aplikace má přehledné uživatelské prostředí, kdy na hlavní obrazovce vidíte všechny emailové účty v zařízení. Po kliknutí na vybraný účet se zobrazí okénko s veškerým možným nastavením pro daný účet. Změnit můžete samotnou ikonu, zobrazovaný název ikony a notifikaci nových zpráv.

Custom-Mail-Icon-screen (1) Custom-Mail-Icon-screen (2) Custom-Mail-Icon-screen (3)

Na výběr máte 20 základních ikonek. Pokud se Vám žádná z nich nezamlouvá, můžete použít vlastní. Po kliknutí na New Icon se otevře klasický správce souborů kde si najdete svoji ikonku.

Custom-Mail-Icon-screen (4) Custom-Mail-Icon-screen (5) Custom-Mail-Icon-screen (6)

Další dobrou funkcí aplikace je změna zmíněné notifikace. Defaultně se na ikoně objeví červené kolečko s bílou hvězdou, ale kromě nové zprávy Vám nic dalšího neřekne. Na výběr máte 17 notifikačních bublinek. Nemůžete použít vlastní, ale nainstalovaná sada určitě postačí. V notifikaci se Vám zobrazí počet nových zpráv, barvu číslic lze také nastavit. Jakmile vše nastavíte, stačí aktivovat ikonu zaškrtnutím políčka Enable. Automaticky se vytvoří nová ikona a defaultní můžete skrýt, aby nepřekážela.

Aplikaci Custom Mail Icon můžete zakoupit za $0.99 v BlackBerry App World.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Dlouholetý fanoušek značky BlackBerry. Miluje sport, hudbu, filmy, přátelé, nové technologie, video hry…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..