BlackBerry 10

Bude se BlackBerry 10 L-Series jmenovat BlackBerry Z10?

Již několik měsíců je zavedený název pro připravované modely BlackBerry 10 L-Series a N-Series. Podle posledních informací se však zdá, že RIM skutečný název nových modelů stále tajil a nyní se na povrch dostaly informace o údajném označení připravovaného modelu s dotykovým displejem. Bude 30. ledna představen model BlackBerry Z10 s plně dotykovým ovládáním?

Žádné L-Series, žádné BlackBerry London… Připravované BlackBerry s plně dotykovým ovládáním se bude podle všeho nazývat BlackBerry Z10. Jak se vám toto označení líbí? Osobně bych si dokázal představit i jiné jméno (například zmíněné London, třeba bychom se časem dočkali BlackBerry Prague, kdo ví?), ale označení Z10 se začíná už pomalu vžívat.

BlackBerry Z10 se zdá být skutečně potvrzeným názvem také díky screenshotu ze systémů prodejního řetězce Carphone Warehouse. Z toho se dozvídáme, že ihned při startu by měly být dostupné obě barevné varianty, tedy černá i bílá.

Jak se vám líbí označení BlackBerry Z10?

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..