BlackBerry Aplikace

BlackBerryCzech má vlastní aplikaci!

Server BlackBerryCzech stále roste a díky naší spolupráci se společností TrustBe jsme pokořili další milník. BlackBerryCzech nyní nabízí vlastní aplikaci, která vám zajistí neustálý přehled o novinkách ve světě BlackBerry.

→ Připojte své BlackBerry k internetu výhodně i v zahraničí

Pokud patříte mezi početnou komunitu fanoušků serveru BlackBerryCzech, tak vás jistě potěší nová aplikace z dílen společnosti TrustBe. Přivítejte aplikaci BlackBerryCzech Rss, která vám zajistí pravidelný přísun novinek ze světa BlackBerry přímo do vašeho telefonu.

BBCzech_RSS_screen (1) BBCzech_RSS_screen (2) BBCzech_RSS_screen (3)

Aplikace je zaměřena především na snadné čtení textového obsahu s několika zajímavými funkcemi. Do aplikace je integrována BBM Social Platform, a tak můžete své oblíbené články sdílet se svými přáteli přes BBM. Integrován je také systém notifikací, kdy vás aplikace sama upozorní na nový článek. Aktualizaci seznamu si můžete nastavit  v intervalech 24 hodin nebo 60, 30, 15 a 5 minut.

BBCzech_RSS_screen (4) BBCzech_RSS_screen (5) BBCzech_RSS_screen (6)

Nainstalujte si aplikaci BlackBerryCzech RSS a sledujte novinky ze světa BlackBerry. Stačí když z vašeho telefonu kliknete na odkaz, oscanujte si QR kód (v telefonu si otevřete App World – Menu – Scan a Barcode)  nebo jej napište ručně do prohlížeče: http://file.trustbe.com/bbczechrss.jad

Další aplikace z dílny TrustBe naleznete zde.

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

11 Comments

  1. Bohužel se mi nepodařilo stáhnout, odkaz hlásí “file not found”, zkoušel jsem jak qr, tak přepsat link do browseru

  2. Dobrý den
    nedavno jsem zakoupil telefon blackberry priv model STV100-4 verze systému android 5.1.1
    bohužel nejde my telefon aktualizovat, píše my chybu nenalezena síť wifi která ale pracuje na 100 % a všechny ostatní aplikace přes wifi pracuje normálně. Prosím o radu jak systém aktualizovat.
    Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..