BlackBerry Playbook

BlackBerry PlayBook OS 2.1.0.840 beta nyní ke stažení

Pokud vlastníte tablet BlackBerry PlayBook a rádi testujete něco nového, můžete vyzkoušet nejnovější beta verzi operačního systému BlackBerry PlayBook OS 2.1.0.840. Standardně je určen především vývojáře, nicméně stáhnout si jej mohou prakticky všichni. Oproti původní verzi OS 2.1 beta přináší nová verze především drobná vylepšení a opravy bugů.

Bohužel na oficiální uvolnění BlackBerry PlayBook OS 2.1 stále čekáme, zvěsti týkající se konce července se nakonec nepotvrdily a dočkali jsme se pouze malého updatu OS 2.0.1. Ten byl však vzápětí stažen kvůli některým problémům, například problému s klávesnicí.

Spokojit se tak musíme pouze s beta verzí BlackBerry PlayBook OS 2.1., která ovšem také přináší několik zajímavých novinek. Zmínit můžeme například otevírání Android aplikací v samostatných oknech a s tím spojená možnost běhu více Android aplikací najednou.

Nový update si můžete stáhnout ze stránek https://developer.blackberry.com/devzone/register , stačí když vyplníte PIN svého tabletu BlackBerry PlayBook (najdete v Nastavení – Informace – Hardware). Následně stačí v Nastavení – Aktualizace softwaru  zkontrolovat aktualizaci a je vymalováno.

Mějte však stále na paměti, že se jedná o beta verzi operačního systému. Mohou se tedy stále objevovat nějaké “mušky”, nicméně by jich nemělo být nijak mnoho.

Zdroj: CB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..