BlackBerry Playbook

BlackBerry PlayBook 4G vstupuje na trh u operátorů TELUS a Rogers

Nová verze tabletu BlackBerry PlayBook rozšířená o 3G/4G konektivitu se konečně dostala do prodeje. Jako první se ho dočkají uživatelé v Kanadě, kde jej začali prodávat operátoři TELUS a Rogers. BlackBerry PlayBook 4G nabídne uživatelům rychlejší procesor, 3G/4G konektivitu a je zatím dostupný pouze ve verzi 32 GB. Kdy bude dostupný u nás?

BlackBerry PlayBook 4G byl představen na začátku srpna a již za několik dnů se také dostal do prodeje. To je už samo o sobě příjemná zpráva, neboť zpoždění uvedení produktů na trh bylo také jedním z nešvarů RIM. Na trh přichází BlackBerry PlayBook 4G pod křídly dvou největších kanadských operátorů – TELUS a Rogers. Zájemci si jej budou moci pořídit za, v přepočtu, zhruba 11 000,- Kč bez úvazku nebo s úvazkem za zvýhodněnou cenu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=7tIUu3LL9As

Současně s tím také RIM zveřejnil tutorial videa, na kterých jsou ukázány základní úkony s novým PlayBookem týkající se právě podpory sítí 3G a 4G. Zajímavé například je, že v nastavení sítě vám PlayBook 4G nabídne pouze ty sítě, které jsou u vašeho operátora aktuálně dostupné. U nás to tedy bude povětšinou GPRS/EDGE, případně pak 3G.

httpv://www.youtube.com/watch?v=pcXllIzr7CU

A nejdůležitější otázka na konec. Kdy bude PlayBook 4G dostupný ve zbytku světa a především v ČR? Bohužel tato informace je zatím neznámá, ale očekáváme, že se jeho dostupnost rozšíří nejdříve do USA a v následujících týdnech pak do zbytku světa. Informace o dostupnosti v ČR zjišťujeme a budeme vás průběžně informovat.

Zdroj: N4BB

Previous ArticleNext Article
Profilový obrázek
Zakladatel webu BBCzech, redaktor serveru mobilenet.cz. Fanoušek značky BlackBerry a všech mobilních technologií. Sportovní závislák, technologický nadšenec, mobilní maniak. BlackBerry is a lifestyle...

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..